Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti dolgoznátok építkezésen?

Ti dolgoznátok építkezésen?

Figyelt kérdés
Ha igen mit csinálnátok és miért? Ha nem miért nem? Valamint mi a véleményetek azokról akik építkezésen dolgoznak?

2019. nov. 7. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem muszáj nem, de ha a megélhetésem múlna ezen nyilván elviselném.


Szar nehéz fizikai munka, nyakig gázolsz a koszba, tiszta mocsok leszel, télen megfagysz mert általában fűtetlen helyen dolgozol, vagy kültéren, nyáron megsülsz és rátapad a bőrödre a töménytelen kosz és mocsok. A segédmunkások de sokszor a szakik is bárdolatlan primitív bunkók, alkesz trógerek. (tisztelet a kivételnek)

2019. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 grafno ***** válasza:
100%
En dolgoztam egy ideig mert a családban van építész és vallokozo is meg amikor palyakzedo voltam. Nekem tetszett. Mindennap mashelyen vagy. Volt amikor 2oraval korábban kellett indulni, mert messze volt az építkezés és 7re mentünk. Volt hogy 12re jött volna a betonpumpa és csak 5re ért oda úh este 10kor meg lámpánál húzták a betont. Amit előző írt az nagyjából igaz. Telen általában ha benti munka akkor nem vészes a hideg. De pl 40fokban tetőn lenni nem egy leanyalom. De tullehet élni. Semmivel nem különböznek az emberek, mint egy másik munkahelyen max kevesebb a nő. Az alkohol már háttérbe szorult a nagyobb építkezéseken esetleg a családi házasoknal van kisebb mennyiseg. Nyáron van hogy lecsuszik 2sor max de nincs túlzásba vive. De van aki 1napra kap 13e utána 2napig kívan utve.
2019. nov. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Nem.

Alja munka, alja embereknek.

2019. nov. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Most vagyunk túl egy "sima" lakásfelújításon, jó sok évre elég volt, ha meglátnék egy spaklit, rosszul lennék.

2019. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Mármint segédmunkásként?


Kizárt. Most végzünk egy kb. 100 nm-es ház építésével a családban. Sok mindent magunk csináltunk meg szabadidőben, meg hétvégén. Elég is volt. Én szinte biztos, hogy kulcsrakészen fogok házat venni ezek után.

Brutál kemény munka. Fizikailag is könnyen kicsinál rövid idő alatt.

2019. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

3/5: "Alja munka, alja embereknek."

Ugyan miért alja? Kibontakoznál?

Nem teszed úgy veszem a cipőd nagyobb mint az IQ-d

Te mint értelmiségi! hmmm

2019. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En epitkezeseken dolgozok szakemberkent.

Nehez munka de nekem a valtozatossag tetszik benne hogy kulonbozo helyeken dolgozunk. Dolgoztam korabban boltban de az unalmas mert midig ugyan oda mesz, ugyan azt csinalod, stb es meg a fizetes is rosszabb volt.

Az igaz hogy sok a troger, alkoholista.

2019. nov. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Mérnökként vagy szakemberként igen. Segédmunkásként nem.
2019. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-al egyet értek. Ebben a cipőben járok Én is.

Szeretem a változatosságot, tudok az emberekkel bánni.Anyagilag sem panaszkodom, a gondolata sem merült fel, hogy ki menjek dolgozni.

2019. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!