Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz ha fizikai munkás vagyok...

Gáz ha fizikai munkás vagyok építkezésen, amíg nincs más munka?

Figyelt kérdés
segéd és betanított.
2019. okt. 11. 07:00
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem, legalább mozogsz és jól keresel
2019. okt. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. okt. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni sosem gáz, semmilyen munkakörben. Én egyetemista vagyok, valószínűleg irodai munkám lesz, de szánalmas amikor valaki lenéz valakit a munkája miatt. Persze ha nem lenne ház amit a melós felépít, vagy nem lenne elszállítva a szemét kilenne akadva a sok felsőbbrendű. Nekem volt olyan ismerősöm,akit közel 30 éves kora ellenére 3 évig anyuci tartott el, mert nem talált munkát a szakmájában, mást meg nem volt hajlandó dolgozni.
2019. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A gondolkodásod gáz.
2019. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vodafonelive ***** válasza:
Nem az! En amikor a bsc mernokit vegeztem es egybol kezdtem levelezon a mestert valamibol fizetni kellett. A tersegemben nem volt a vegzettsegemben munka igy 2 honapig elmentem segedmunkasnak kozben meg nyomtam a mestert. Nem volt kellemes de azert orultem, hogy kaptam egy beajanlast egy tervezoirodaba es egybol dobbantottam.
2019. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem mert a friss levegőn mozogsz és szarrá keresed magad.
2019. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy itt mennyien azt hiszik, hogy egy kezdő segédmunkás sokat keres...

Annak is örülhet, ha szabályosan járnak el vele és megkapja a minimálbért, anélkül hogy 60+ túlórát vállalna.

2019. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Felejtsük már el a "gáz az, ha..." kezdetű mondatokat...


Legalább az állásinterjún nem azt mondod, hogy nem csinálsz semmit. Dolgozol itt és itt, legfeljebb mondj belső munkát az építkezésen. Mert előítéletek sajnos vannak. De hazudni sem jó. A döntés rajtad áll. :)

2019. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tanulsz programozónak? Fél év után már elég szép fizut lehet összeszedni
2019. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz!

Eleve dícséretes, hogy hajlandó vagy tenni magadért! A lényeg, hogy ne ragadj le évekig a segéd szinten, ha lehet vagy tanulj valamilyen szakmát ami papírt is ad és később akár egyénileg is tudsz vele boldogulni, vagy ha nem fizikai munkát akarsz később csinálni, akkor iratkozz be vmi olyan szakra ami érdekel és össze tudsz egyeztetni mondjuk egy esti/levelező fősulival. De egy jobb szakmával mindenképpen jól jársz szerintem. Én tervező mérnök vagyok, de jó régen én is dolgoztam építkezésen, nem haltam bele:)!

2019. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!