Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a legjövedelmezőbb állások?

Mik a legjövedelmezőbb állások?

Figyelt kérdés

Saját véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy szerintetek a mai embereknek minek érdemes elhelyezkedni, mi fizet a legjobban stb-stb.


Válaszaitokat köszönöm!


2010. júl. 18. 10:55
1 2
 1/17 anonim válasza:
76%
Politikus.
2010. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dékán, iskola igazgató, fogorvos.
2010. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

jó szakmunkás, akit hívnak mindenhova: jó kőműves, festő


Meg persze a politikus, bankár.

2010. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 czibles ***** válasza:
100%
szakember, mérnök, könyvelő vagy valamilyen gazdasági, informatika (egyetemei)
2010. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Bankár, bróker, ügyvéd top menager.
2010. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Szerintem a politikus az első 10-ben sincs benne, de az első 5-ben legalábbis tuti nem. Igazán nagy pénzeket olyanok keresnek, akik birtokolnak egy céget, és nem irányítják. Üzletemberek, akik tudnak bánni a pénzzel, cégtulajdonosok.
2010. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Fogorvos? LOL, nem tudok saját életet kezdeni, annyira kevés pénzt kapunk. Abban meg senki ne reménykedjen, hogy magánpraxist nyit, még ha van is rá pénze, max úgy tudja elintézni, ha valakinek a praxisát megvásárolja, de általában apáról-fiúra száll, szóval nehéz kifogni olyat, akinek nincs gyereke. Nyithatsz milliókért magánrendelőt, de kutya nem fog oda járni, ugyanis aki meg tudja fizetni, az a vevőkör már el van osztva(legalábbis Budapesten), úgyhogy itt egy nem orvosdinasztiásnak esélye sincsen, marad a jó öreg sztk éhbérért. Ezt nem magam sajnáltatásáért mondom, csak jó tudni annak, aki ebben gondolkodik, hogy ez a valóság.
2010. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Hogy minek érdemes, és neked mi megy, az két különböző dolog.

Hiába keresnél sokat, ha nincs hozzá érzéked, nem érdekel és nem is tetszik, így nem is fogsz tudni elhelyezkedni és keresni sem fogsz sokat, hidd el, ez így működik.

Anno boldog boldogtalan jogásznak ment, mert állítólag abban volt a nagy pénz, a nagy részüket nem is érdekli, érzékük sincs hozzá, már az első évben jó sokan kiesnek, aki pedig bent tudott maradni, az borzalmas szakember lesz. Meg lehet nézni a mostani jogi piacot, milyen siralmas...

2010. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Előző vagyok,ha újra kezdhetném- és valószínűleg fogom is, akkor egy KOMOLY gazdasági szakot végeznék el. Aztán vállalkozás, ahogy apám is tanácsolta anno. Összegyűjtem a pénzt a tandíjra, mert így, hogy szülőknél lakom 1 évig megengedik, hogy eltegyem a fizetésem, aztán levelező gazdasági. Mázlim van a szüleimmel.
2010. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Előzőt úgy értettem, hogy 11:19-es, bocsánat!
2010. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!