Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Férfiként van esély könyvelőne...

Férfiként van esély könyvelőnek elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Lenne értelme annak tanulni?

2019. nov. 11. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lenne?
2019. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ennek mi köze ahhoz, hogy férfi vagy nö valaki??????
2019. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Miért gondolod hogy nem lenne értelme?

Én sosem értettem miért hiszi azt mindenki hogy a könyvelés női munka... nekem több férfi könyvelő ismerősöm van, kifejezetten szerettem férfiakkal dolgozni.


Ha érzel magadban affinitást akkor hajrá!

2019. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Úgy tudom a legtöbb helyre kollégaNŐKET keresnek, igy van az álláshirdetésekben is.

Meg ismerőseim szerint is a nőket veszik inkább fel.

2019. nov. 11. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Én spec most kerestem könyvelőt, és kifejezetten örültem volna ha férfi könyvelő jött volna, de 10 önéletrajzból amit kaptam kb 2 férfi volt a jelentkezők közt.
2019. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 10-ből 2 teljesen reális arány, nekem is kb ez a tapasztalatom. De vannak azért bőven férfiak is, nem annyira extrém.
2019. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sokkal könnyebben találtam munkát, mint a női szaktársaim. Mondjuk szerintem ez nem attól függött, hogy férfi vagy nő vagyok, inkább szakmai tudás, múlt, ambíciók, stb. Vágj bele, ha érdekel. Ha jó vagy benne, nem fogod megbánni.
2019. nov. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nagyobb cégek még előnyben is részesítik a férfiakat, mert nem mész el szülni stb.
2019. nov. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4%

A férfi könyvelők jobbak így igen, gond nélkül.


... Mondom úgy hogy a feleségem könyvelő :)

2019. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!