Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthon végezhető Call Centeres...

Otthon végezhető Call Centeres munkával kapcsolatban van itt valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Konkrétabban a HRM Call Center hirdetését láttam, ez persze bizonyos szempontból elég csábítónak tűnik, más szempontból nem annyira, ugyanakkor érdekelnének a hátulütői. Mert hogy vannak ilyenek, az nem kérdés szerintem - csak az, hogy mik lehetnek ezek...

2019. nov. 18. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, az emberek nem szeretik ha mindenféle hülyeséggel hivogatják őket, emiatt sokan személyeskednek, akár halálosan is megfenyegetnek majd. Ha ez nem zavar hogy 2 percenként elküldenek a francba akkor hajrá.
2019. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

egy nagy hatulutoje hogy nem fizet jol (foleg ha teljesitmenyberezes van, ami call centerben nem ritka). ha random hivsz embereket, akkor vagy radcsapjak a telefont, vagy elotte meg az anyadba is elkuldenek (foleg ha eladni probalsz valamit).

en olyan helyen dolgoztam, ahol gyogyszerprogramban resztvevo embereket hitvunk fel hogy az allapotukrol kerdezzuk oket, tehat ok szamitottak a hivasra. de igy se volt konnyu. egyszer az egyik munkatarsamra sirasroham jott, mert a beteg akit hivott kiontotte neki a lelket, hogy olyan fajdalmai vannak hogy szivesebben olne meg magat. azert egy ilyet nem konnyu vegighallgatni, nem pszichologusok vagyunk. nekem volt egy hivasom, ahol a beteg allitotta hogy o nem iratkozott fel semmi ilyesmire (3 havonta hivtuk oket, ez a hivas a masodik volt) es vagy fel orat hadakoztam vele mire nagy nehezen a kerdessor vegere jutottunk, de a vegen mar a fiaval beszelgettem, aki idegesen kovetelte, hogy ne "zaklassuk" az anyjat (???)


tehat osszegezve: nem konnyu munka es keveset fizet, foleg ha otthonrol akarod csinalni. nem eri meg

2019. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!