Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üdv. Szerintetek megbizható...

Üdv. Szerintetek megbizható állás közvetítő lehet ez az oldal? Alul linkelem.

Figyelt kérdés

[link]


Találtam a szakmámban egy állást,ugyanis ki szeretnék menni külföldre dolgozni,hogy helyre hozzam a pénzügyi helyzetemet. Elvileg ez az oldal megbizható és itt lehet biztonságosan állást nézni. Van saját oldala ennek az állásközvetitőnek és elvileg még pénzt sem kérnek el azért,hogy munkát,illetve szállást intéznek neked. picit utána néztem ennek a vállalatnak és elvileg be is van jelentve hivatalosan és nem huzhatnak/csaphatnak be.. Mit gondoltok? aki jobban jártas ebben utána nézne nekem ez ügyben? Sajnos még nagyon a karrierem elején vagyok és nem nagyon értek ezekhez. Köszönöm előre is a válaszaitokat!



2019. nov. 22. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy a fenti weboldal milyen, az lényegtelen, az állást a TK GmbH hirdeti, náluk kell jelentkezned, nem a németországiakármipontde-n.

Arra figyelj, hogy a TK-nál valószínűleg Zeitarbeit keretén belül leszel alkalmazva, tehát ők tovább adnak bérbe másik cégnek, aki ELVILEG legkésőbb 18 hónap után át kell hogy vegyen közvetlen állományba, vagy el kell hogy küldjön.

Viszont a Zeitarbeit lényege, hogy bármikor, azonnali hatállyal elküldhetnek, és ilyenkor ha nem talál neked új állást a Zeitfirma, akkor így jártál.

Mondjuk ha a nyelvet beszéled valamennyire, akkor egy jó szakmával - főleg, ha sikerül némi szakmai tapasztalatot is összeszedni -, nem kell félned hogy ne találnál rendes állást is előbb-utóbb.

2019. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a korrekt választ!
2019. nov. 24. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!