Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai Adminisztrátor! Mire...

Irodai Adminisztrátor! Mire számítsak, mennyire könnyű elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! 23 éves fiú vagyok, és munkakeresés előtt állok. Van egy érettségim, egy Adatrögzítő résszakképesítésem, valamit egy Általános irodai adminisztrátor szakmám (lehet ennek nem pontosan a "szakma" a megnevezése, de most hirtelen nincs előttem a papír)(FEOR 4112 a kódszáma pontosan, illetve van egy középfokú angol nyelvvizsgám is, amit 1 hónapja szereztem. Magabiztosan kezelem az Office-t, és a Photoshop is megy alapszinten, jó kommunikációs készséggel rendelkezem, az angol szóban és írásban is nagyon jól megy! Kérdésem az volna, hogy milyen kezdő fizetésre lehet számítani, és mennyire könnyű ilyen képesítésekkel elhelyezkedni? BP XV. kerületi lakos vagyok. Köszönöm a válaszokat előre is!
2019. nov. 22. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás hozzá, jelentkezz sok helyre és találni fogsz munkát. :) A fizetés attól függ, hogy milyen a cég és mennyire kell pl a nyelctudast is használni. Bár volt olyan cég, aki elvárta volna, hogy angolul telefonáljak szaknyelven, profin használjam az Excellt minimálbérért Budapesten. Az ilyeneket nem is érdemes elvállalni, csak lesz jobb, ami többet fizet. Szóval 130-250 ezerig szerintem lehet a fizetés ilyen munkaért.
2019. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként hendikeppel indulsz. Általában inkább nőket szeretnek felvenni az ilyen állásokra. Erre azért számíts. De, nem lehetetlen elhelyezkedni. Fizetés sok mindentől függhet. Önéletrajzod legyen rendben aztán jelentkezz ezerrel. Hajrá!
2019. nov. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

De jó olvasni az ilyen bíztató, pozitív kommenteket!

Én is azt tudom neked írni, hogy kitartás kell hozzá. Sok szempontból hátránnyal indulsz, mert ahogy már előttem is írták, a cégek szeretnek nőket alkalmazni ilyen pozícióra. Viszont nem szeretnek sokat fizetni, ezért szakma nélkül, csak érettségivel is felveszik a jelentkezőket ha a bérigénye alacsony.

Én azt tanácsolnám neked, hogy ha pályázz ezerrel, de ha van lehetőséged kezdj el még valami képzést, amitől szakertővé válhatsz egy területen és nem csak általános "akta tologató" leszel. Ez lehet bármi ami érdekes lehet számodra, IT terület, pénzügy, bérelszámolás stb.

De soha ne add fel!

Próbálkozz szolgáltató központoknál.

2019. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!