Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek feljelentsem?

Szerintetek feljelentsem?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 éve nyáron dolgoztam egy üzletben. Eleinte úgy volt, hogy szerződést is kapok, de ez elmaradt úgy, ahogy a kifizetésem is. Arra gondoltam, hogy feljelentem őket, mert a kamerák, a jelenléti és a munkások is tudják bizonyítani, hogy én ott voltam 1 hónapig. Viszont ahol dolgoztam, az egy másik cég volt, mint ahol helyileg dolgoztam, így valószínű a helyi céget is megbüntetik. (meg lehet engem is?!)

2019. nov. 17. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Elég sokáig aludtál.

Több, mint 1 éve történt, és most akarsz lépni?!?!?!?


Ez maradjon meg Neked tanulópénznek. Rendben?

2019. nov. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Semmit nem fognak tenni a, céggel
2019. nov. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
jelentsd
2019. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
A kamerafelvetelek tarolasi ideje veges, max. par honap. A jelenleti azota 2* ujrahasznositott papirhulladek. A munkasok fele mar nem ua. mint 18 nyaran (fluktuacio). Kb. csak kinevetteted magad, nyomozas nem valoszinu hogy indul, ha indul is, a cegnek valoszinu jobb ugyvedre van penze mint neked, es minden koltseget rad fognak verni --> az elmaradt penzed sokszorosat fogod kifizetni. En a seg_emen maradnek.
2019. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
A kamerai felvételeket 24 óra után törlik, az új jogszabályok szerint. Ha nem tudsz mivel igazolni állításod, nem tudnak mit kezdeni veled, főleg, hogy 1 éve volt. Miért nem akkor intézkedtél? Nem értelek.
2019. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lencsefőzelék ***** válasza:
64%

Egyes, hogy te is tanulj valamit (kérdezővel egyetemben):

„A hasonlító több, mint szerkezetben vessző van a mint előtt: Ez sokkal több, mint a tavalyi. Hat több, mint öt. Stb. (Ilyenkor a több ragozható: többet, mint ötöt stb.) – Nem kell azonban vesszőt tenni a több mint alakulatban a mint elé, ha a több mint (a majdnem ellentéteként) a mondanivaló tartalmának erősítésére, nem pedig összehasonlításra szolgál: Ez több mint szemtelenség. Több mint öt évig élt külföldön. Stb. (Ilyenkor a több nem ragozható.)”

Idézet innen: [link]

2019. nov. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Köszi "lencse", ügyes vagy! Hoppá, egy vessző. :)
2019. nov. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért nem korábban intézkedtem, mert a srác mindig ígérte, hogy kifizeti a pénzt és most hirtelen lelépett.
2019. nov. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!