Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornokokat meghívják a...

Gyakornokokat meghívják a céges karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ha egy multinál vagyok gyakornok,diákszövetkezeten keresztül,(amúgy egyetemista vagyok), meg fognak hívni a céges karacsonyra?

Vagy gyakornokokat nem szoktak?


2019. nov. 23. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

A gyakornokot gyakornoki szerződéssel foglalkoztatják, diákszövetkezeten keresztül pedig a diákmunkásokat...

Egyébként nálunk pl igen.

2019. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk azelőtt mindig, hiszen többnyire fullos csajok voltak.


Aztán jött a #metoo, és megszűnt a céges buli. :(

2019. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Normális helyen igen.
2019. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Csak, ha, jo csajok
2019. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Évekig voltam egy multinál gyakornok, ahol folyamatosan egyre “magasabb” gyakornoki pozícióba kerültem, de sose hívtak meg. Utolsó évben nem tetszésüket kifejezve a feletteseim se mentek el. Mondjuk ez jól esett.
2019. nov. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Cég, sőt szervezeti egység válogatja. Gyakornok koromban az én "részlegemen" nem volt eleinte szokás a gyakornokokat hívni, aztán meg az lett. A szomszéd területen dolgozóknál pedig mindig is hívták a gyakornokokat.


Egyébként számomra mindig is nagy fejtörés, hogy kit kéne hívni és kit nem. Vannak olyan emberek akik csak egy-egy projektbe dolgoznak be (sokszor külső cégtől, vagy egyéni vállalkozóként), akár részmunkaidőben. Na, most őket hívjuk vacsorákra meg csapatépítőkre?

2019. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!