Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Titeket is marhára frusztrál...

Titeket is marhára frusztrál ha mindenki arról beszél, ki mit kap a munkahelyén karácsonyra, míg ti semmit, max egyet a szemetek alá?

Figyelt kérdés

Mást se hallok ismerősi körben, csak azt ki mit kap a melóhelyen karácsonyra. És még panaszkodnak:

- csak egy X ezer forintos vásárlási utalványt kaptam

- csak a havi fizum felét kaptam meg pluszban

- ajándékcsomagot kaptam és a pénz hol marad?


Stb


Na hát jöjjenek hozzánk dolgozni! Nálunk ilyen gondok nem lesznek.

Nálunk egy rohadt büdös forintot, se utalványt, se semmit nem kap senki!

Max egy nagy lóf**szt, azt kaphatunk.


Még a novemberi fizum se kaptam meg (dec 10-ig meg kellett volna), így megyek neki a karácsonynak. És mit tehetek? Szaladhatok a bíróságra? Akkor aztán helyből kirúgnak, és még pénz se lesz.

Minimálbéres meló…


2014. dec. 19. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Igyekezz olyan munkahelyre menni, ahol az ismerőseid dolgoznak.
2014. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem frusztrál, nem igen érdekel, hogy más mit kap.
2014. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt irígységnek hívják. A saját dolgaiddal foglalkozz vagy örülj más örömének is mint a tiédnek. Ha nem megy maradj csöndben.
2014. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen utolsó és az is maradjon csendben aki ezzel dicsekszik és még rinyál is, hogy kevés amit kap. Olyannak dicsekedni, akiről tudja, hogy szarabb körülmények között van meg undorító dolog! Persze, hogy nem esik jól a másiknak. Csak úgy meg nem lehet munkát váltani, ha nincs ismerősöd hozzá le se fo.snak. Aki meg kap Karácsonyi ajándékot a munkahelyén örüljön neki és ne sírjon, hogy kevés! És ne dicsekedjen, hanem kusban örüljön magának!
2014. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!