Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak olyan kérdőíves oldalak...

Vannak olyan kérdőíves oldalak amelyek tenyleg fizetnek? Par napja bongeszem Sot regisztrálok is, de nem kapok kérdőívet mert nem felelek meg vagy éppen mar van eleg ember ra.

Figyelt kérdés
Ja es nem meggazdagodni szeretnek belole csak gondoltam ha mar tobb portál kérdőívet ki töltenem akkor 1ho alatt par ezer Ft összejöhet. Mobrog,talk, haztartaspanelt mar teszteltem nincs kerdoivuk.

2019. nov. 24. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"ha mar tobb portál kérdőívet ki töltenem akkor 1ho alatt par ezer Ft összejöhet."


Pont ez benne a nagy csalás, hogy a fizetési összeghatárt kb sehol nem tudod elérni egy hónap alatt.

2019. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
ja, ha csak a pénzért töltötök ki kérdőívet, nem a vélemény miatt, akkor inkább hagyjuk... Van olyan, ahol sorsolnak, nyertem már 500-as utalványt, 5000-eset, mást még nem.
2019. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudom, hogy gondoltad, második.

Nyilván a pénzért áldozza fel az ember a szabadidejét.

Ezzel semmi baj nincs. Valamit valamiért.

Ők megkapják a véleményt, amit akarnak, mi megkapjuk a pénzt.

Ez nem jelenti azt, hogy ne írnánk valós véleményt, csak természetesen ha nem járna érte pénz, akkor nem áldoznék rá fél órát, mert sokszor elég unalmas.

Én mobrogon vagyok, kérdező.

1500 ft a kifizetési határ, de kb fél év alatt jön össze ez az összeg.

Ha most regisztráltál, akkor rájöttél, hogy máshogy működik. Nincs mindig elérhető kérdőív. Ez nem úgy megy, hogy teszteled, és nem vált be, mert nincs...

Nekem heti 2-3 email jön, de bevallom, én már unom, nem szoktam vele foglalkozni.

2 kifizetésem volt eddig, paypalra utalnak, abból meg ebayezni szoktam.

Amúgy vannak ezen az oldalon kérdőíves kérdések, ott minden le van írva, azokat olvasd el, és nem is lesz több kérdésed.

2019. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Adunkavelemenyere.hu évi 2-3 db 2500 forintos emag utalvány összejön
2019. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Netpanelen vagyok, havi 1-2 utalvány meg mozijegy össze szokott jönni.
2019. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Úristen, hogy tudtok ilyen filléres, időb.. ó (időigényes) dolgokkal foglalkozni?? Fél év alatt 2-3E Ft, mikor rendes munkával 1-2 óra alatt megkeres ennyit az ember.
2019. nov. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Uristen, hogy lehetsz ennyire ostoba?

Szerinted ez tobb havi nai 8 oras munkaval jon ossze?

Ez ugyanugy 1-2 ora, csak 10-20 perces kerdoivekkel.

Es van , akinek ez is szamit, ez nem fillerbszas.

Ritka gyenge felfogasu valaki vagy.


Ha hallgattal volna, bolcs maradtal volna.

2019. nov. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves második.. Orulok hogy neked annyi a szabadidod hogy nem a penzert csinalod, nalam ez sajnos nem igy van. Es nem tudom mi a gond ezzel nyilván hogy a legtöbb ember ezert csinalja.


Utolso elotti, odairtam hogy nem meggazdagodni szeretnek belole mégcsak megélni sem.. egyszeruen gondoltam egy kis plusz mert nekem szamit .. Tudod nem mindekinek van kiraly fizetésű munkahelye.


Többieknek köszönöm a válaszukat hasznos volt, meglesem a honlapokat. Persze ha valami tud még valamit nyugodtan kommenteljen. Köszönöm

2019. nov. 25. 09:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Aludobozok összeszedésével többet keresnétek. Inkább tanulásra fordítsátok azt a rengeteg fölös időt, ne arra, hogy félévente keressetek max. 2000 Ft-ot.
2019. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

DE a "félévente' az összesen fél év alatt 2 órahosszát jelent, nem érted?

Ettől még van az embernek rendes munkája, vagy valaki diák, és még nem is dolgozhat.

Este, unalmában, vagy hétvégén kérdőívezik, amikor amúgy is unatkozna!

Többször leírtuk, én tényleg nem értem, mit nem lehet ezen érteni.

2019. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!