Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kanadában kamionsofőrként...

Kanadában kamionsofőrként mennyit lehet keresni kb?

Figyelt kérdés

Sok év tapasztalattal.

Édesapámról lenne szó.


Én 'Permanent Resident' vagyok kint és elvileg szponzorálhatok egyenesági rokont.


Angolból meg megtanítanám olyan B1 szinten, ami a munkához kell. Onnan meg már tudná saját magát képezni.



2019. nov. 27. 13:53
 1/3 anonim válasza:
Hát ha van mögötte egy pár év rutin, gondolom van nem is kevés, így gyakorlatilag angolul kellene megtanítani beszélni, illetve rávenni arra hogy elég messze van az otthontól és nem 3/1heets menetrendben lesz mint itt pl nemzetköziben..Cégek örömmel fogják szponzorálni az egészet, csak találjatok olyat, Illetve tényleg döntsétek el hogy belevágtok vagy nem! :)
2019. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kanadában sok helyen franciául beszélnek, de gondolom ezt te is tudod ha ott élsz. Mivel egy kamionos elég sokat mozog az országon belül és kívül is, bele fog esni ebbe a részébe is, szóval akkor nem ártana arra is megtanítani egy kicsit.


Amúgy én nekem pár éve az eurodriverjobs mondta hogy vannak kanadai melók, és hogy 5000 dollárt lehet keresni. Kitudja ebből mennyi igaz, meg mennyit kell hajtani, mert ott úgy tudom nincs tachográf szóval éjjel nappal lehet menni :D

2019. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Havi nettó 3600-4000 CAD között, attól függ mennyit akar otthon lenni. Egy középfokú angolt elvárnak a cégek, főleg mert a jogsit újra meg kell csinálni, és a cégek tréningjén is részt kell venni, ami jó angol nélkül nem megy. Ha angol területen van a cég, francia nem kell.
2019. nov. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!