Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgozhatnék ilyen végzett...

Mit dolgozhatnék ilyen végzettséggel?

Figyelt kérdés

Igazából nincs is sok választási lehetőségem, de valamihez mégiscsak kellene kezdjek.

Bölcsész diplomám van, azon belül is angol nyelvű, de sok mindent nem érek vele. Tanár nem szerettem volna lenni soha, ettől függetlenül most mégis customer service beállítottságú munkahelyem van,(hotelben dolgozom) de az emberek, és más tényezők miatt már elegem van belőle, szerintem nem nekem való.

Külföldre nem szívesen mennék, itthon viszont megint zsákutca, legalábbis nekem, mert aki életrevaló, az fel találja magát akárhol. Amit úgy valóban szeretek csinálni, az a vezetés, de a sofőr állások sem túl biztatóak. Itt most úgy általában a körülményekre gondolok, és nem a fizetésre, az már annyira nem is izgat, letettem arról, hogy én jól keressek valaha. Már csak valami olyasmi munkát szeretnék végezni, amit szeretek is. 22 évesen teljesen kiégettnek érzem magam.



2019. nov. 28. 02:01
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Én 4 nyelven beszélek, de annyira unom az emberek folytonos ármánykodását, hogy lehet, elmegyek buszt vezetni, mert gyermekkorom óta az az álmom. Vagy egyházi misszióban valamely harmadik világ-beli országba, ahol még Ember az ember.


Ha van kedved beszélgetni, írj bátran!


27F

2019. nov. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Call center?
2019. nov. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, ahol én voltam az egyszerűen szörnyű... Két hetet is alig bírtam ki.
2019. nov. 28. 08:44
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Ssc ben pl back office
2019. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!