Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Éreztétek már azt, hogy a...

Girlll3 kérdése:

Éreztétek már azt, hogy a munkátoknak semmi, de semmi értelme?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy csak papírokat gyártok.

2019. dec. 2. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy fizet.(?) Ha könnyű a munkád és nem stresszes már nem rossz.
2019. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor adj neki értelmet
2019. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Olyanra váltottam, aminek van.
2019. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3.-hoz csatlakozom. Az előző munkahelyemen nap mint nap ezt éreztem. Pont nem érdekelt, hogy beszállítunk-e kellő mennyiségű kozmetikumot aznap az x vagy y üzletnek - mert ha nem, akkor mi lesz? Semmi.

Otthagytam őket, és elmentem egy másik céghez dolgozni, ahol érdekes és értelmes dolgokkal foglalkozunk. Nem azt mondom, hogy itt nincs egy olyan részfeladat sem, amit unnék, de ha a nagy egész hasznosnak tűnik, úgy könnyebb elfogadni a járulékos hülyeségeket.

2019. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak most érzem, hogy 160 nettot keresek. És sehol nem találok olyat ami nekem többet fizetne. Ezt olyan kevésnek érzem, hogy 260 lenne ami úgy ahogy elboldogulnék vele alapszinten.

Ez az aprócska különbség zavar csak.

2019. dec. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Keveset keresek én is
2019. dec. 3. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen munkaköröm, váltottam. Borzasztó érzés úgy ülni a munkahelyen, hogy közben semmi hasznosat nem csinálsz.
2019. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én egy franchise-nál dolgozom, a vállalatnak majdnem 60 étterme van. A nyáron úgy dontottem, hogy átmegyek egy olyanba, ami nekem közelebb van (25 km helyett 5 km). Két hónapig bírtam ott, a munka amit egészen addig szerettem, érdektelenné vált, utáltam bejárni, és azt éreztem, hogy az egésznek semmi értelme. A legnagyobb bajom az volt, hogy nem tudtam beilleszkedni, nem éreztem magam ott jól. Visszamentem novemberben a régi étterembe, azóta ismét értelmet nyert az egész, mert jó emberekkel, jó környezetben vagyok. Elképzelhető, hogy nálad is a csapattal rossz? Én nagyon sokat unatkoztam ott, ahová átmentem, nem volt egy értelmes témájuk, a poénjaimat nem értették, lenéztek kb azért is, mert levegőt veszek. A legtöbbször csak álltam egyedül a műszakban, és azon gondolkodtam, hogy haza akarok menni kockulni, olvasni, festeni, stb., hasznos dolgokkal tölteni az időm, mert ennek így nincs értelme. Most meg alig várom, hogy bemenjek, mert megy a hülyülés egésznap. (Alapvetően a feladataimat pedig élvezem, nem egy nehéz munka és lehet pörögni.)
2019. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!