Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme ilyenben gondolkozni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 2 évvel ezelőtt kezdtem el dolgozni. Áruszállító sofőri munkát csináltam. Szeretek vezetni, de nagyon nehéz normális munkát találni. Arra gondoltam hogy veszek egy 9 fős kisbusz és azzal vállalnék munkát. Szerintetek lenne rá kereslet, megérne?

Akinek van tapasztalata a személyszállításban az légyszi segítene a válaszával!

Köszönöm! :)


2019. okt. 22. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Személyszállítással nem valószínű, hogy labdába tudnál rúgni, főleg, ha legálisan csinálod. Ha meg illegálisan, akkor még akár embercsempészet is megállhat, ha külföldre viszel embereket.

Áruszállítóként talán jobban megállna a dolog, de ha nincs főállásod, akkor min. havi 50 ezer ft az adó vállalkozóként, EKÁER, stb. - szóval úgy sem könnyítik meg az életedet, meg aztán ott a konkurencia dolog, stb.

2019. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem érdemes belevágni. Nagyon nagy a konkurencia.

Senki nem fog noname kezdő céggel leszerződni mikor ott vannak a nagyok. Munkatársam is ebbe akart belevágni de 2-3 hónap tájékozódás után inkább letett róla.

2019. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha meg tudsz fogni ipari parkokat, mint megbízó, akkor még működhet is.

De inkább a kamionozást választanám a helyedben.

2019. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!