Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a kereskedelmi manager...

Ez a kereskedelmi manager állás mit takar az auchanban? Valamint milyen fizetés van kb egy ilyen pozícióban? Link -->

Figyelt kérdés
[link]
2019. dec. 2. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem boltvezetőt jelent.
2019. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy osztályvezető.
2019. dec. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az inges parancsolgató, ügyeletes balf.szt jelenti. A 8 általánosával, aki havi 20e keres többet mint a többi...
2019. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért az nem 20.000, hanem olyan 200.000. utolsó :D

De manapság a 30 évvel fiatalabbak már diplomás inges parancsolgató balfékek.

2019. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dolgoztam Auchanban. Ki nem állhattuk a menedzsereket. Akkoriban (2 éve) kerestek úgy 220 körül nettóban, míg mi 125-nél többet nemigen láttunk árufeltöltőként. Ők intézik a rendelést, ők felelősek a polcvégekért és azért, hogy hogy néznek ki a polcok. Legalábbis papíron. Valójában a munkaidejük 85%-ában kávézgatnak, 10%-ában az irodában pöffeszkednek kiskirályként (nekik nem kell csekkolniuk, de neked dolgozóként levonják a 2 perc késést is), 4,5%-ban óbégatnak a beosztottjaikkal, és 0,5%-ban az eladótérbe lemásznak - többnyire akkor is csak azért, hogy óbégassanak, de a lelkiismeretesebbjük még tán egy raklapot is hajlandó kihúzni és extrém esetben még kipakolni is.


Sosem sikerült megfejtenem, kik kerülhetnek ilyen munkakörbe. Én diplomával voltam korbáccsal csapkodott árufeltöltő, ezek meg mind-mind érettségivel vagy középsulis szakmával végezték a fenti, végtelenül kimerítő munkát. Aztán amikor megpályáztam fél év után egy ilyen nyitott pozíciót, már aznap este kaptam az emailt, hogy így sajnáljuk meg úgy sajnáljuk, de nem rám esett a választás. Aztán úgy két hét múlva kiderült, kire esett a választás: egy olyanra, aki épp akkor esett be az utcáról és még tán a bolt nevét is életében először hallotta. WTF?! Én meg másnap vittem befele a felmondásomat, mondom ha ti így, én is így. Állítólag csomó világtalan követett engem és el is úszott az egész osztály, meg is érdemelték, hasonló jókat kívánok a cégnek a továbbiakban is! :)


Jó, hát ez kissé személyesre sikerült, de a lényeg benne van.

2020. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, de akkor ez nem csak a Pennynel ervenyes felallas. (Amit szabad Jupiternek...). Ausztriaban dolgoztam szupermarketben, ilyet egy menedzser nem engedhetett volna meg maganak meg szerintem eszebe sem jutott volna vegiglogni a napot.
2020. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!