Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beidéztek a munkaügyibe,...

Beidéztek a munkaügyibe, esélyes, hogy közmunkát akarnak ajánlani, januártól milyen fizetésre lehet számítani?

Figyelt kérdés

2019. dec. 6. 13:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Na mi volt?


Ha köz(rabszolga)munka akkor próbált megbeszélni, hogy a "betelt" négyzetet ikszeljék be. Mert gondolom te sem akarsz havi 54000 -ért vagy 70 000 robotolni!

2019. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mint kiderült, alkalmi munkában gondolták az alkalmazást, az szerintem még a közmunkánál is rosszabb. Végül mivel több negatív tényezővel bírtam, mint pozitívval, azok közül, ami nekik lényeges volt, így másra esett a választásuk.
2019. dec. 29. 14:07
 13/14 anonim ***** válasza:

9 és 10es

Sajnos akik "jó" helyen laknak azok nem értik meg, én utóbbi 2 évben rengeteg helyre adtam be az önéletrajzom (4 szakmával, érettségivel) Alig hívnak be, de ha be is hívtak akkor sem én kelletem. Néha olyan lehetőségek vannak hogy ha felvennének sem vállalnám el, de a vicc az hogy még oda sem kellettem. Eddig csak 3 műszakba vettek volna fel, de 3 műszakba nem megyek.

Felénk már kevésbé jó helyre is ismertség kell.... A tescoba utóbbi 1 évben nem is volt felvétel, előtte volt 2 vagy 3 de azóta semmi, már volt hogy "kamuztam" és azt írtam be hogy ott lakom nem vidéken és hogy nincsenek szakmáim csak érettségi de akkor sem kellettem.

Januárban voltam egy helyen interjún 36 embert toboroztak össze 9 nap alatt és mégsem vettek fel senki (vagy nem eleget) mert a utána még kétszer frissítették azt az állást (februárban és márciusban is) pedig csak néhány embert kerestek amihez végzettség sem kellett elméletileg, bár ott személyesen mondták hogy jobban örülnének lakatosnak...


Az ilyen helyzetet csak az érti meg aki itt él, aki Budapesten vagy Nyugat-Magyarországon él el se tudja képzelni mi folyik a "vad" keleten :(

2020. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Elköltözni meg sokszor nem megoldható.Én is próbálkoztam Pesten ,de egy kezdő vagy rossz fizetésből az albi meg a kaja sem jön ki akkor meg minek?!Hirtelen jobb munkát meg nem lehet találni.Oda azért gyakorlat kell.°Vidéken meg sokszor közmunkán kívűl más nincs.
2020. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!