Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő villamosmérnök BSc...

Pályakezdő villamosmérnök BSc diplomával mennyit kereshet pesten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szakiránytól erősen függ, de nagy átlagban mennyit kérhet egy frissdiplomás villamosmérnök, akinek van 1 év gyakornoki tapasztalata? Csak mert rengeteg embertől olyanokat hallok hogy nettó 400 alá nem is érdems menni, de amikor a statisztikákat nézem az átlagfizetés, amibe beleszámolják nem csak a kezdőket, az nem éri el ezt a szintet.


Ha nagyon kell szakirány a válaszhoz, akkor mondjuk egy beágyazott rendszerekre szakosodott villamosmérnököt vegyünk alapul.



2019. dec. 16. 05:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10

Én is nehezen hiszem el, de Pesten nem találok semmit. Egyszerűen nem kellek, mert pályakezdő vagyok

2019. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van. "Pályakezdőnek legyen legalább 3 év szakmai tapasztalata." Vicc kategória.


Amúgy a munkaerőhiány akkor van, ha mérnököket keresünk gombok nyomogatására meg adminisztrációra.

2019. dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én Budapesten dolgozom, illetve van jó néhány ismerősöm az egyetemről. Az igaz, hogy pályakezdőként nehéz elhelyezkedni. Viszont, ha el tudsz, akkor multiknál 460-480 a reális kezdő, plusz cafeteria. Természetesen angolnak jól kell mennie. Kisebb magyar cégeknél van esély rá, hogy nem kell nyelvtudás, de ott amúgy is alacsonyabb a fizetés olyan 420-430 bruttó.
2020. dec. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!