Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetek légiutaskísérő, ha...

Lehetek légiutaskísérő, ha nem olyan tökéletes a fogsorom?

Figyelt kérdés

Tudom ez a kérdés kicsit furcsa, de már egy jó ideje szerencsét szeretnék próbálni légiutaskísérőként, több nyelven is beszélek köztük az angolt felsőfokon, viszont a fogaim eddig visszartottak a jelentkezésben.


Egészségesek azzal nincs baj, csak kicsit kesze kuszák, tehát nincs olyan tökéletes mosolyom mint a légiutaskisérőknek.

Szerintetek ennek ellenére megérne egy próbát? Lenne esélyem?

Láttatok már olyan lányt a szakmában aki nem volt olyan 'tökéletes'?



2019. dec. 19. 01:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy nagyon durván kapafogú és ápoltak a fogaid, akkor csak emiatt nem nagyon szórnak ki pl a fapadosok. Utóbbiaknál, főleg a Ryanairnél bőven láttam már nem éppen topmodell stuvikat (nagydarab, túlsúlyos vagy sminkkel is teljesen átlagos arcú). Ma már nem a külsőn van az elsődleges hangsúly, hanem azon, hogy az illetőnek milyen a személyisége, képes-e higgadt maradni minden helyzetben.

Szerintem nyugodtan próbálkozz be egy Wizzair, Ryanair open day-en, nem veszíthetsz semmit (egy Emiratesnél pl már sajnos el tudom képzelni, hogy beléd kötnének, mert oda annyi a jelentkező, hogy bőven válogatnak).

2019. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!