Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonőrök! Ti országosan...

Vagyonőrök! Ti országosan hogyan szoktatok állást keresni?

Figyelt kérdés

Én Pesten laktam sokáig és ott is dolgoztam sokáig főként szállodákban és irodaházakban.

Pár hónapja elköltöztem vas megyébe és képtelen vagyok állást találni.

Sok oldalt kerestem már fel,rengeteg munka van tudom de olyat nem találok amit a faluból elindulva el is tudnék látni.A közeli városban meg nincs állás.Csak ez a végzettségem van érettségivel és középfokú angol nyelvtudással.

Tudtok tanácsot adni?


2019. dec. 22. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A közelben gyárak, telep stb-hez bevinném az önéletrajzom.
2019. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Professionon kivalsztom hogy, az, egesz orszagban keresek
2019. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem néztél szét állás téren MIELŐTT egy faluba költöztél..?

Volt már itt pár ilyen kérdés, de sose fogom megérteni...

Egyébként dicséretes, h van annyi felretett pénzed a vagyonőrködes után, h most pár hónapig elég.

2019. dec. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De most komolyan, mire számítottál? Ha találsz se fogsz 700 ft feletti órabérnél többért elhelyezkedni. Gondolom megérte vidékre költözni... Pesten ilyen tudással min 1000ft/óra és ugye tudjuk, hogy ez bizti őr ritkán áll meg 240 óránál, szállodákban meg még több az órabér.
2019. dec. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!