Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azt megkérdezni mástól, hogy...

Azt megkérdezni mástól, hogy ki mennyit keres, nem illetlenség?

Figyelt kérdés

Szerintem ez eléggé privát. Csak akkor tudnám elképzelni, ha valaki munkahelyet vált és megkérdezi hogy ott milyenek a lehetőségek hogy érdemes-e váltani.

Legalábbis nálunk az ismerősök között nem szokás a másik zsebében turkálni. Vagy ez természetes?


2019. dec. 23. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Alapvetően illetlenség. Nyilván van olyan kapcsolat, amiben nem az.
2019. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"Zaklatni"(az első "nem mondom meg"-et nem elfogadni, hanem tovább kérdezni) valakit vele szerintem illetlenség. Egyszer megkérdezni (ha olyan viszonyban vagy vele, és a beszélgetés is olyan), akkor négyszemközt szerintem nem illetlenség.
2019. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Illetlenaeg
2019. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Illetlenség, ettől függetlenül megkérdezik
2019. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kapcsolat milyenségétől függ. A munkatársaim tudják mennyit keresek. A volt kollégáim nagy része nem. De ha megkérdeznék, elmondanám. A barátaim, akikkel sosem volt munkakapcsolatom, nem tudják, nem is szívesen mondanám el, max a nagyságrendet.
2019. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor megkérdezik tőlem, akkor megmondom, hogy ez rám tartozik, megértik. Szavazatszámláló bizottsági tag is vok, meg szokták kérdezni, hogy mennyi, megmondom, hogy .... Aztán kiderül, hogy a kérdezőnek az anyukája is szbsz tag, moondtam, hogy akkor kérdezd meg tőle... Ott a net, kikeresheti, minden évben kiteszik, de könnyebb megkérdezni...

Szerintem illetlenség, mert még olyat nem hallottam, hogy vki utána mondta volna, hogy neki mennyi is. Erre külön rá kell kérdezni, aztán vagy igaz, vagy nem, amit mond. Igaz, amit én mondanék, az is vagy igaz vagy nem.

Egy kollégám is megkérdezte, mondta, hogy rám tartozik, erre mondja, hogy a vezetőmét tudja. Akkor nekem kevesebb, érd be ennyivel.

2019. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!