Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van szerintetek esély arra,...

Van szerintetek esély arra, hogy az óvodapedagógusok fizetését valaha emelni fogják?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés azért merült fel bennem, mert annak tanulok és sokan mondják, hogy alig kell tanulnia az óvóknőknek az egyetemen, pedig ez nincs így.

Nagyon szeretnék majd ennek dolgozni, de a kevés fizetés miatt is szerintem nagyon nem megbecsült.

A megbecsülés nem is érdekel, de a fizetés nagyon kevés szerintem ahhoz képest, hogy sokat tanul az ember érte és nagyon felelőségteljes munka is és az embernek nagyon sok munkája benne van, ha tényleg igyekszik mindig naprakésznek lenni.



2019. dec. 27. 14:58
 1/7 A kérdező kommentje:

A valaha emelés alatt nem 10-20 ezer emelést értek, hanem verseny képesebbet.

130 ezer helyett 180 ezer körül..

Tudom ez csak álom, de gondoltam megkérdezem.

2019. dec. 27. 15:01
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Magánóvodába maximum... De ott meg sokat kell nyelni a szülőktől.
2019. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

A gengsztervaltas ota jelenlevo kormanyokat, csak a lopas, meg a, szedites erdekli.


Oket sem az egeszsegugy, sem az omtatas nem erdekli.


Ezek biztosan ossze fognak omlani, allami szinten.


Magan egeszsegugy, magan oktatas, magan ovoda. Csak ezeken a helyeken lehet majd ertelmes penzt keresni.

2019. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a 180 ezer is éhenhalni sok, megélni kevés. És nem, nem várható, hogy emelnek.
2019. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
esély van
2019. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha az emberek következetesen mennek a választsztani


Akkor talán egyszer előelhat egy olyan magayar politiai vezetés akik csínálnak is valamit nem csak lopnak.

2019. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2020. jan. 2. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!