Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek van arra esély,...

Szerintetek van arra esély, hogy valaha nyerjünk a lottón?

Figyelt kérdés
Az életünk a családommal csodás volt. Még mikor óvodás voltam vettünk egy csodás családi házat felújítottuk meg minden... De ezzel az járt, hogy felvettünk 4 millió ft svájci frank alapú hitelt. Lassan már nem győzzük fizetni (már kb 6 éve fizessük és még mindig van 4,5 millió a tartozásunk) édesanyám takarító lett(hozzá teszem anyukámnak borzalmas élete volt..szegények voltak az apja verte őt, a testvérét és az ő anyukáját. Általános iskola után dolgozniuk kellet menni, persze később nagy nehezen elvégezték az iskolát) édesapám pedig pénztárgép szerelő de a fizetése már 100.000 ft alatt van, pár évvel ezelőtt többet keresett mint most pedig most az árak többek a fizetés meg kevesebb..Ez az élet ami most van egyszerűen utálom..minden nap azon streszelnek a szüleim, hogy hogy lesz elég a pénzünk hónap végéig. A barátaim is mindig azokkal jönnek: miért nem kérsz új telót? majd gyere bulizni stb persze ezek mind olyanok ami pénzel jár..Az öltözködéssel is meg kell felelni az embereknek de hát új ruhákra már nem is igazán telik. Az is szóba jött, hogy költözünk ki külföldre :( De ez a családban nem igazán tetszik mindenkinek, meg én sem szeretném itt hagyni a sulit és a barátokat.. De más választásunk nem igazán akad. Mindig szoktunk lottózni és mindig elképzeljük milyen csodás lenne ha nyernénk és tudnánk segíteni anyukám testvérén is mert ők is nagyon rosszul állnak anyagilag. És minden napom reménykedés, hogy valaha nyerünk a lottón. Ez sikerülhet valaha? Történhet egy ilyen csoda pont velünk?
2013. ápr. 6. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Van esélye. De csak normál alakban kifejezhető. Annak hogy most belédcsap a villám, annak kb ezerszer nagyobb. Jó reménykedést!
2013. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Van, de olyan kicsi, hogy gyakorlatilag nincs esélyetek. HA minden lottózónak reális esélye lenne nyerni, akkor nem lenne lottó...
2013. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Van esély, ne add fel. Az más kérdés, hogy több ezer év is kellhet a nyeréshez
2013. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Rakjátok félre azt a pénzt, ami a lottóra megy el. Így még nagyobb az esély a meggazdagodásra, mint hogy egyszer nyertek majd a lottón :-P
2013. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
És ha tudnád hány család, gyerek, szülő van ilyen és még rosszabb helyzetben. Ne lottózz, tervezz. Nem tudom hány éves vagy, de szerintem inkább rajtad a sor, hogy tegyél a jövődért, hogy segíteni tudj majd a szüleidnek. A többieket meg szärd le, mást nem tudsz. 15 éves koromban én is kinőtt ruhákban és leszakadt talpú cipőben jártam középsuliba. Ha ki akarsz törni sikerülni fog, de nem lesz egyszerű. Én is csak félúton járok, de már eltartom magam és családom is van, autóm meg minden. Mondjuk én még idén elhagyom ezt a zseniális országot. De nyelvtudás nélkül ne menjetek ki. Max te majd.
2013. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Pont ugyanannyi az esélyetek, mint bármelyik másik lottózó embernek: van (különben értelmetlen lenne az egész), de NAGYON elenyésző. Erre építeni nem lehet, a megoldást máshol keresd!
2013. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Nincs esélyetek.


De vegyétek csak a szelvényeket.


Azért egyszer azt is kiszámolhatnátok, hogy mennyi pénzt költötök szerencsejátékra.

2013. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

1 szelvénnyel van 1:45 millióhoz esélyetek.


Magyarul Magyarország lakosságát (mondjuk legyen 10 millió) veszed 4,5x és megkérsz egy független embert hogy válasszon ki ezek közül 1 embert. Ha te leszel akkor nyertél.

2013. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagyobb eséllyel alapítasz egy sikeres céget, amely milliárdos profitot termel.
2013. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, és elég nagy az esélye annak is, hogy az a cég becsődöl. Meg kicsit gondolkozz már nem lehet csak úgy egy céget alapítani elég sok minden kell hozzá, és legfőképp pénz. Ami nincs!
2013. ápr. 6. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!