Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen tanfolyamot javasoltok?...

RED_Den kérdése:

Milyen tanfolyamot javasoltok? Hol tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Nincs "csak" érettségim, viszont évekig dolgoztam CNC gépen, a szakmám szerszámkészítő, aztán voltam raktáros ahol SAP rendszert használtunk majd 7 év műszaki beszerzést végeztem amihez úgy szint a SAP volt segítségemre. De valahogy mindig megragadtam a középszintű fizunál. Viszont most jön a kisfiam, és szeretnék neki mindent megadni. Mivel tudnám feltúrbózni az életem? Minden véleményt megköszönök.

#állás #munka #képzés #magas fizu #járandóság.
2020. jan. 2. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi neked a középszintű fizu? Ezt tisztázzuk első körben.
2020. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
amit most kapok az 200-220 nettó, ahogy a magyar munkaerő piacon szétnéztem és érdeklődtem ez alig a közepe se sajnos. Inkább dolgoznék többet többért de nem több műszakban , Pest megyében lakom, Cegléd - Monor vonzásában.
2020. jan. 2. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerszámkészítő jó szakma, keress abban... 220 nettóvalkicsit keveset keresel CNCsként
2020. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem szerszámosként dolgozom és nem is CNC-sként jelenleg. Egyébként jó szakma csak ahol én lakom ott nem kerestek még hasonlót sem.

Műszaki anyag beszerzési területen vagyok már több mint 7 éve.

2020. jan. 2. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!