Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csődbe ment a munkahelyem mit...

Csődbe ment a munkahelyem mit csináljak?

Figyelt kérdés
A cég ahol dolgozom csődöt jelentett ugyhogy még a jövő héten van munkám mit tegyek. 22éves vagyok van egy lakatos szakmám és egy éretségim. Ezek a lehetőségeim lennének a környéken: Erdőn fátvágni bejelentve 8óraba 8-9óra munka kb netto 210ezer, Kömüves segédmunkás bejelentve 8órába 10-12óra munka kb 240ezer, gyári munka 2müszakban 8orába 140ezerért vagy egy nagy farmon lakatos, hegesztő valamint szerelői munka bejelentve 8órába 6-10óra munka kb 160ezerért. Ti melyiket választánátok valamint van tapasztalatok ezekről a munkákról?

2020. jan. 2. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nyújtózkodj tovább, mint a takaród ér. Kőműves segédmunkás, favágó, gyári munkás? Akkor már inkább a lakatos. Nem tudom én mindegyiket kipróbáltam, a probléma ezzel csak az, hogy ha sokat melózol ilyen helyeken, mocskosul elbutulsz. Úgy látom, tudsz írni, ez már ezekben a melókban, kivéve a lakatosban egy igazi nagy erénynek számít, sőt ha megtudják, akkor még ki is közösítenek. Így ha nem változtatsz, 2ft-ért kidolgozod a beled és még tompul az agyad is a sok buta miatt. 22 évesen azért 100x több lehetőség van az életben, mint segédmunkás, favágó, gyári munka. Én 240 ezerért fel sem kelnék az ágyból. Volt idő amíg fel keltem 120-ért is, de változtattam. Csinálj katát, marketingelj és dolgozz magadnak.
2020. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lakatos szakma pedig nagyon jó.

Miért nem lakatosként dolgozol multinál akkor?

2020. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az erdő győz a nettó 210-zel. Nyugis, egészséges meló, főleg most, hogy nem is tolonganak náluk az emberek, és nem is jóáras a fafűtés. Az elbutulás meg akkor igaz, ha otthon meg nekiállsz csében díbolni meg ilyesmi. Ha már csak annyival színvonalasabban osztod az idődet a full regenerálódott agyaddal, hogy ráyoutubeozol kedvenc szabadidős alkotó ténykedéseid minden csínjára-bínjára angolul, esetleg kínaiul, oroszul, akkor összességében a leginkább gyogyóközeli munkahellyel jársz a legjobban.
2020. jan. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!