Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel nem éhbérért...

Érettségivel nem éhbérért fizető munkát tudtok, ahova nagy eséllyel felvennének?

Figyelt kérdés

Sajna szakmám MÉG nincs, de majd szeretnék, de addig kéne valami normális munka. Hamar tanulok, de azért mindent nem csinálnék,és nem azért, mert büdös a munka, csak azért a munkaerőhiány végett megtehetem. Viszont attól még az elején nem látom, hogy emberséges, rendesen fizető munkahellyel van-e dolgom vagy sem. Meg a pénz is számít, a hírdetésekben is homályosan írnak, trükközve, hogy ó, ennyit meg annyit kereshetsz itt...persze, egy év után, stb., pl. McDonald's, stb.


Esteleg ismertek jó cégeket, ahol lehet hely? Jöhet privátban is.


Eddig adminisztratív, feltöltői, nyomdai, gyári munkákat csináltam.



2020. jan. 3. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
30/N
2020. jan. 3. 17:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lidl, aldi pénztáros/árufeltöltő esetleg?

Kezdők is elég jól keresnek ott.

2020. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben első válaszoló, de hallottam olyat is, hogy tizenórákban dolgoztatják az embereket, nem a meghírdetett szerint. Bevállalom én a túlórát, de nem olyan szinten, hogy élhetetlen legyen az életem, legalább egy heti beosztásomat tudjam előre, ne ide-oda rángassanak. Bocsi mindenkinek, nem a munkáért élünk csak, persze abból élünk meg, de nem akarok beledögleni.Egyébkent gyors és strapabíró vagyok.
2020. jan. 3. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig másra nem igazán jó az érettségi... az csak lehetőséget ad, hogy komolyabb szakmákat tanulj vagy épp felvételt nyerj egyetemre, másra nem jó az érettségi
2020. jan. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!