Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez miért van?

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés

Nőket miért kell alkalmazni olyan helyekre ahol arról kell dönteni például hogy megfelelő az ember arra az állasra tehát például hr-esek. A hrs nők többsége nagyon gonosz de leginkább az a baj hogy nem tudnak racionálisan gondolkodni. Például ha vakinek van 5 év tapasztalata az adott területen ahová jelentkezik de a hrs csajnak nem szimpatikus a férfi akkor fel sem veszi

Sajnos emberi megélhetések múlnak rajtuk de abszolút nem szakmai szempontból nézik egyes hrs nők a férfi jelentkezőket hanem szimpátia szempontból. Nem értem hogy miért nem alkalmaznak férfi hrseket mert ők többnyire azt nézik hogy eltudod e végezni az adott munkát ezzel is gyarapítva a cég bevételét vagy nem tudod elvégezni és akkor nem vagy alkalmas erre. Semmu bajom nincs a nőkkel de többnyire miattuk nincs munkám mert rengetek cégnél szinte csak női hrs van és ezeket meg nem lehet elkerülni sajnos pláne hogy fényképes önéletrajz kell amit szintén nő néz meg.


2020. jan. 4. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

"Semmu bajom nincs a nőkkel de többnyire miattuk nincs munkám"


De igen, van bajod a nőkkel, az egész kérdésedből süt a nőgyűlölet: érdekes, más férfiembereket felvesznek dolgozni a munkahelyekre, akkor ez hogy van? :D


Semmi bajod a nőkkel? Akkor miért írsz ilyent?

" A hrs nők többsége nagyon gonosz "

2020. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ennyire nem érted a kérdést. Felvesznek férfit aki nekik szimpatikus és szimpátia alapján döntenek 90%-ban és nem szakmai illetve alkalmassági szempontból ezt már többször megfigyeltem.
2020. jan. 4. 11:35
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Marhaság amit írsz. Nem szimpátia alapján döntenek a HRS-ek.


Nem miattuk nincs munkád, hanem magad miatt. Lehetsz Qvasimodó is, ha te olyan tapasztalattal rendelkeznél az adott pozícióra ami másnak nincs, akkor téged vennének föl.


Tróger munkákra meg 100x a túljelentkezés még manapság is, egy vagy a 100ból.


"hrs nők többsége nagyon gonosz"


Ismered személyesen az összeset? Nem hiszem.

2020. jan. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

"többnyire miattuk nincs munkám "


Jelentkezz gyárba, gyártósorra, tuti, felvesznek és lesz munkád!

Ne másokat okolj azért, mert nincs munkád, hanem nézz magadba, hogy miért nincs.

Ha akarsz dolgozni, ma, Magyarországon, tuti találsz munkát - max nem a szakmádban.

2020. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Veled nem az a probléma, hogy férfi vagy.
2020. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Csakis magad miatt nincs munkad senki mas nem tehet róla egyedül a te hibád.
2020. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Egy munkahelyen nem csak a tapasztalat számít és hogy el tudod-e végezni a munkát, hanem, hogy be tudsz-e illeszkedni, jó csapattag tudsz-e lenni, megbízható vagy-e, stb.

Az írásod alapján elég jó HR-esekkel találkoztál, hogy nem vettek fel. Jól megismertek a rövid interjú alatt. Hidd el, ha ffi HRes interjúztatott volna, akkor se vettek volna fel - hacsak a nő HResek nem a nők lenézését vették észre rajtad az interjú alatt.

2020. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
50%
Valószinűleg nem férfiként nem voltál szimpatikus nekik, hanem emberként. Az a baj (veled), hogy a gyűlölködést sehol, semmilyen formában nem szeretik (magukra valamit adó helyeken legalábbis). Ha meg a kiírásban lévő stílust hozod egy állásinterjún, akkor nem csodálom, ha egy férfi hr-esnél is megbuksz. Ettől még lehetsz kiváló a szakmádban, de ez csak egy része a munkavégzésnek. Ha senki sem dolgozik veled szívesen együtt, az a teljes cégre kihatással van. Tehát te hiába haladnál jól, ha a csapat nem tud veled együttműködni. És ezt a hr-esnek figyelembe kell vennie.
2020. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tehát hiába vagyok szorgalmas munka terén munkanélküli vagyok mert a HR-esek így döntenek. Akkor kin múlik? Én nem tudok változtatni azon ami az én véleményem hogy a nők nem tudnak racionálisan gondolkodni úgy gondolkodnak amilyen éppen az aktuálos erzelem világukat tükrözik ehhez nem értem hogy mi benne a gyűlőlet én senkit nem gyűlőlök pusztán másképp mükődik a női és férfi agy ezt a tudusók is meg megmondták. Szerintetek régen miért csak házimunkákat csináltak? Vagy hasonlítsatok össze egy férfi és egy női vezetőt egy cégnél a viselkedésüket. Munka az lenne de ki szeretne havi 200 ezerért kuli munkát végezni fiatalon amikor tanultam vagy 4 évet érettsegi után tehát havi 200 ezerből megélni nem lehet bárki bármit mond illetve spórolni sem lehet. Ha egy komolyabb állasra jelentkezek ahol a fizetés is átlagos nettó 300 ezertől oda meg nem vesznek fel tehát és pont ezért.
2020. jan. 4. 13:10
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azert dontenek igy tejesen jogosan mert ilyen emberrel senki nem akar dolgozni
2020. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!