Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Voltál már statiszta?

Voltál már statiszta?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit kellett csinálnod és hogyan kerültél be? Mennyi volt a fizetés? Film, reklám? Én is kiszeretném benne próbálni magam.
2020. jan. 5. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, egyetem alatt. Több filmben is. Általában csak boklaszni kellett a háttérben a tömeg részeként.


Ez mar legalább 7-8 éve volt, akkoriban az Amerikai filmesek 10e korul fizettek egy napra + adtak enni inni, illetve durva pénzt fizettek a túlóraért. A magyar filmesek 6-8e körül és semmit nem adtak, túlórák nemnvoltak fizetve és gyökerek is voltak. Nem is mentünk magyar filmre többet.

2020. jan. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Voltam, ha minden igaz "BÉN statiszta" címszóval találtam a Szárnyas Fejvadászon, de végül nem az éjjel-nappal budapestbe kellett menni hanem egy valóságshowba, tömegnek. A fizetés pocsék volt, azóta nem tudom javult-e (3500 Ft, igaz csak 4 ó 'meló', sőt, kevesebb, mert hazaengedtek bennünket) de utazással együtt ráment majd' egy egész nap (általában a tv-műsorokat külvárosokban gyártják.) Lehet hogy azóta javult a helyzet és olyan is volt aki azt mesélte hogy gyakorlatilag ebből él, csak időbe telik megtalálni az összes ilyen lehetőséget. Gondolom komolyabb dolgok pl. filmek forgatására is előbb-utóbb be lehet így kerülni. Keress hirdetéseket, ilyen trash tv-műsorokba, ha megfelelsz a kritériumoknak, be lehet kerülni, aztán lehet tovább menni. Nekem nem volt időm erre de kedvet kaptam újra :)
2020. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!