Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes elvégezni egy ilyen...

Érdemes elvégezni egy ilyen tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Bébiszitter, gyermekfelügyelő, dajka vagy hasonlóban gondolkodom.

Jelenleg is dolgozom bébiszitterként 2 családnál, vigyázok a gyerekekre amíg a szülők nincsenek otthon, leckét írunk, játszunk, kicsit megetetem, tisztába teszem stb. De semmi ez irányú képzésem nincs, csak úgy belefogtam anno. Gondolkodtam h komolyabban kellene ezt és egy képzés jól jöhetne. Mit gondoltok van értelme? Vállalkozóként lehet bébiszitterkedni?


2020. jan. 7. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:

sztm ezen a téren a gyakorlat sokkal többet jelent mint egy dajka végz. papír.

Én inkább akkor már javasolnék egy óvodapedagógusi vagy tanítói, szociálpedagógus fősulit ha már tanulsz, akkor lesz diplomád, és ha szereted a gyerekeket akkor nagyobb tér kinyílik munka kapcsán.

Sztm gyermekfelügyelői stb képzés ne érdemes, de ez csak az én véleményem.

vagy nyelvtanulás ezerrel, és külföld, ott nagyon lehet keresni!

Vállalkozóként sztm lehet persze ezt csinálni, csak mivel nem kevés adó van utána, akkor érdemes erre kiváltani a vállalkozóit ha sok munkád van, és marad azért zsebben is.

2020. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!