Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Netto havi 200 000 forintból...

Netto havi 200 000 forintból mennyire könnyen lehet boldogulni Budapesten?

Figyelt kérdés
Lakhatás van, 50 000 ft havonta + rezsi (nem tudom mennyi lesz). Tömegközlekedni fogok.

2020. jan. 7. 22:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ezek szerint egyik szakon sem tanították, hogy mi az a büfé szak..
2020. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tanítják mi a büfészak (pl történelem, vagy andragógia, kommunikáció és média), de ettől még elvárosok vannak ott is, és nem is kevés. Én pl többdiplomás vagyok, pl a biológia 5 éves volt, és az indulók 72%-a kihullott, és nem azért mert rájöttek h értelme sincs (tényleg nincs), hanem mert minden tanár csak a 80%-os produkciót várta vissza minimum, 5 tesztkérdés, de ha nem tudod minimum 4 re 4 oldalban a választ 45 perc alatt, akkor megbuktál.
2020. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Plusz az is hozzájárult a ,,nép elvándorlásához", hogy egymásra épültek a tárgyak, pont ezek a nehezek. Mindegyik szakon volt 3-4-5 bivalynehéz tárgy, és való igaz h át lehet menni 9 alkalomból (3 szor 3 vizsga 3 félév alatt), csak h nem hirdették meg őket, csak évente egyszer. És a ráépülőt nem tudtad felvenni, csúsztál egy évet. Aztán ha nagy nehezen meg is csináltad, akkor jött a ráépülő, még nehezebb, amit ugyanaz a kemény ember vagy asszony tanított és még komolyabban vette. Akik meg csúszta 1 vagy 2 évet, úgy voltak vele, jobb ha abbahagyják és elmentek máshová.
2020. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!