Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átlag magyar fiatalnak (20-30...

Átlag magyar fiatalnak (20-30 év) hány millió megtakarítása/vagyona lehet?

Figyelt kérdés

2020. jan. 8. 04:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
17%
Fordítva ülsz a lovon. Én tudok félrerakni, te nem tudsz.
2020. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
33%
Tanar vagyok en is kedves 52% os. Mondjuk en 35 eves vagyok. Alapberem egyetemmel 183 netto. Ehhez kell kerni h osztalyfonok legyel az plusz 28 ezer. (Csak kerni kell akkora tanar hiany van). Meg vannak palyazatok. Minden suliban vannak. Pl utravalo. Van 5 gyerekem. Az 11 havonta egyre. Vagyis 55 ezer ft plusz. Ossze lehet hozni egy 240 ezres bert siman tanarkent is. Csak ki kell nyitni a szadat.
2020. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 qkker1 ***** válasza:
39%

"Tanar vagyok en is kedves 52% os."


Ezzel a helyes?írással én letagadnám!

2020. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha erre tényleg kíváncsi vagy. A hazai háztartások összes eszkö-ze (bruttó vagyona) fejenként 9, háztartásonként 22 millió forint átlagosan, amelynek közel felét a pénzügyi eszközök adták. A hazai háztartások mintegy 38 százaléka rendelkezett valamilyen hiteltartozással.

Legalább is ezt állítja a Nemzeti Bank. Mindenki döntse el mennyire igaz. Azt tudom, hogy nagyon sok embernek nincs megtakarítása, váratlan kiadás esetén bajban lennének.

2020. jan. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
47%

Vidéken élek viszonylag szár fizetéssel (még városon, sőt a környéken belül is az egyik legroszabban fizető cég) mégis 2 év alatt összehoztam 2,5 milliós megtakarítást, pedig annyira nem spóroltam. Igaz szüleimmel élek, de lesz saját lakásom (örökség révén) szóval erre gyűjtenek nem kell. Jogsim nincs szóval kocsira sem kell gyűjteni. Igazából semmi extra dolog nincs amire nagyon kellene spórolnom mégsem tudom elképzelni az életem úgy hogy minden hónapban elba#_&om az összes pénzem.

Ja és 25 éves vagyok.

2020. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!