Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetésemelést tudnák...

Mennyi fizetésemelést tudnák kiharcolni?

Figyelt kérdés
10 éve múlt, hogy a cégnél dolgozom, és havi szinten nettó 300-320 ezer a fizetésem. Kis cég 13 ember dolgozik csak. A munka mennyiség megnőtt, illetve emberhiányban szenvedünk. Senki nem akar jelentkezni dolgozni, vagy ha jön is akkor 1-2 napra csak Egyébként egy Szolnok megyében található búza malomról lenne szó.
2020. jan. 10. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj, hozom a kristálygömböm abból együtt majd kiolvashassuk a választ.
2020. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


En is voltam hasonlo cipoben. Az en aduaszom az volt hogy az evek multaval semmilyen emelest nem kaptam, hiaba nott a minimalber, stb. 6 ember munkajat vegeztem es eljutottam arra a szintre, hogy a munkam nem potolhato. Igaz en egy multinal dolgozom, nem pedig kis cegnel. Megmondtam a HR osztalyon illetve az illetekes vezetonel, hogy X erteku emelesert vagyok hajlando tovabb dolgozni, hiaba szeretem amit csinalok, nem erzem magam megbecsulve. Buksisimibol ugyebar senki nem lakik jol. Mivel potolhatatlan voltam igy +150 ezres emelest megadtak, amit kertem.

2020. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
1 csillió billiót
2020. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Oromomre szolgal hogy mas irigysegbol lepontoz :D
2020. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

#4: Nyilván nem irigységből pontoztak le, hanem a népmese miatt. "6 ember munkáját..."


Kérdező,

a lényeget nem írtad le, pontosan mi a feladatod, mi a rendje a béremeléseknek, szoktak-e lenni inflációkövető emelések, mikor emeltek utoljára neked. Van-e bármilyen olyan szakmai eredményed, sikered, amivel növelted a saját értéked a munkáltatód szemében (nem arra gondolok, hogy elvégzed a kiosztott feladatot normálisan, mert az az alap)

2020. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Élelmiszeripar gépbeállító vagyok. Ketten vagyunk akire az egész malmot rá lehet bízni ( őrlési szempontból). Évi kb nettó 50 forint emelés szokott lenni. Napi 12 órás munkarendben dolgozom, és mostanàban már nekünk is kell kiszednünk a megőrölt készterméket, ember hiány végett.
2020. jan. 11. 06:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nehéz kérdés, mert a fizud az jó, csak középfokkal még Pesten is kiemelt fizu a 320e. Gondolom nem ennyiért keresgélnek munkaerőt, hanem jóval 200e alatt. Az a baj, hogy, ha kapsz emelést onnantól nem biztos, hogy fognak embert keresni és lehet a meló meg még több lesz.
2020. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben bepróbálkoznék +40 ezerrel. Az reális lehet. Le kell ülni a főnökkel beszélni, hogy szereted csinálni de úgy érzed amennyi plusz munkát kell végezned ezt tartanád reálisnak.


Én műszakvezetőként dolgoztam sokáig nagy cégnél. Kollégám elment hosszú táppénzre így nekem kellett az ő dolgait is csinálni. 1 hónapig csináltam, ki se látszottam a papírmunkából. Utána azt mondtam, hogy nem tudnának annyit fizetni, hogy én ezt tovább csináljam, annyira ki vagyok merülve, hogy az lesz a vége, hogy én is elmegyek táppénzre. 300 ezret kerestem. Ajánlottak +100 ezer Ft-ot csak csináljam tovább a munkát. Azzal a feltétellel vállaltam el, hogy oké de 2 hónapon belül vesznek fel valakit mellém akit betanítok. 3 hónap után találtak valakit. Azóta ismét ketten vagyunk, a fizum meg maradt az emelt szinten. Szóval szerencse és olyan helyzet kell a cégvezetés részéről, hogy belemenjenek az emelésbe. De tényleg csak annyi munkát vállaljon el az ember ami még nem megy az egészség/szabadidő rovására.

2020. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!