Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kerjek 100%-os fizetese...

Hogyan kerjek 100%-os fizetesemelest?

Figyelt kérdés

Jelenleg en keresek a legjobban a cegnel, van aki csak a harmadat keresi az enyemnek.

A legjobb vagyok abban amivel foglalkozunk, ezt nem vitatja senki.

Rengeteg bevetelt generaltam mar a cegnek, igy most dupla fizetest szeretnek.

Az igazgatonak mar mondtam (nala is tobbet keresek), es azt mondta beszeljem meg a tulajjal. O az orszag egyik leggazdagabb embere (kulfold), igazi uzletember akit csak a penz erdekel.

Barmi tipp hogyan erhetnem el a dupla fizetest?


2019. okt. 12. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Van egy olyan érzésem, hogy sokat ittál ma este...

Vagy pedig ha nem ez történt, akkor ideje lenne felébredned :-)


Többet keresel az igazgatónál, de mégis dupla fizetést szeretnél :D Esti viccnek, szórakozásnak kitűnő volt, köszi - megyek is aludni vigyorogva :-)

2019. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

vág a fönök pofájába hogy dupla zsét kérsz, és várda reakcióját.


Lehet megadja?!:)

2019. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha ilyen jo vagy ebben, nem tudod vallalkozokent csinalni?
2019. okt. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
A legjobb prosti a világon még a 200%-os emelést is megérdemli!
2019. okt. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4-es: sajnos milliard feletti indulotoke kene, ami nekem nincs, de rajta vagyok az ugyon.

Egy kisebb kaliberu ceg megkeresett par hete es ok alku nelkul 50%al tobbet ajanlottak mint amit most kapok. Persze ezt nem emlitem itt. Holnap megkerem az emelest, drukkoljatok.

2019. okt. 13. 06:46
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Fapofával. Majd ő röhög.
2019. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Elmondod, hogy te szerinted havonta mennyi hasznot termelsz a cégnek. És hogy amiért ilyen sok pénzt termelsz nekik, még a megduplázott fizetés sem nagy ár cserébe. (Már ha tényleg annyi hasznot termelsz.)


Most csak mondok egy példát: Ha valaki olyan nagytudású, jó alkalmazott, jó szakember, hogy megtermel a cégnek havi 10 millió forint hasznot, annak az embernek a 2 milliós (nettó) fizetés simán megadható.

2019. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Gobdolom minimalbert keresel, erdemes atmenni egyeb gyarakba valahol alapbol megvan a duplája
2019. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, engem érdekel a végkifejlet, kérlek majd írd meg, hogy mi történt.


Esetleg a keretet is elmondhatod (mennyi volt eddig a fizetésed, mennyi lett/nem lett, mivel foglalkozol).

2019. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A fizetest 50%al megemeltuk, plusz jutalekot fogok kapni minden megnyert tender utan. Egyelore jo igy is, de kozben nezek mas helyeket is.

Mernok vagyok es versenytargyalasokkal foglalkozok (olajtenderek)

2019. okt. 14. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!