Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz, ha én érettségi után...

Gáz, ha én érettségi után 'eladó' szeretnék lenni? (mondjuk szoliban dolgozni, vagy vevőszolgalatos lenni). Mit kell hozzá elvégeznem? (sima gimibe járok, ahol nem kapok szakmát)

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

nem fogsz megélni belőle


Inkább végezz el valami szakmát a gimi után.

2010. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ilyen helyen dolgozni, de az igenis gáz ha ez az életcélod.... Megélni alig fogsz belőle, de nem kell hozzá semmit elvégezned, egyszerűen jelentkezel ha van valami álláshirdetés.
2010. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy ez az életcélom, de tippem sincs, hogy majd mit csináljak.
2010. júl. 21. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Én inkább onnan közelíteném meg a kérdést, hogy másra amúgy se lenne esélyed. Egy érettségi önmagában nem ér semmit, ha normális szellemi munkát akarsz végezni, ahhoz valamilyen diploma kell, szakmád meg ugye nincs. Szóval nem gáz, mert más úgyse lesz.

Viszont, ha lesz sokéves szakmai tapasztalatod, akkor egy sima eladóból is lehetsz boltvezető. Az meg már nem rossz.

2010. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!