Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 22 évesen szeretnék mozdonyvez...

22 évesen szeretnék mozdonyvezető lenni, érdemes lenne belekezdeni, mennyi lenne a fizetésem?

Figyelt kérdés

Szeretnék jól keresni, van műszaki végzettségem.

Nagyon sokat kell tanulni és kemény ezt tudom .

Mégis ha jól fizet egy jobb élet reményében megpróbálnám .

Mit gondoltok?

Aki tényleg tudja a fizetéseket mert benne van, egy kezdő majd egy tapasztalt mennyit keres?

Mert arra is gondoltam hogy csak mondják hogy jól keres, aztán mégsem.

Azt is tudom hogy eléggé rugalmasnak kell lenni a munka beosztással kapcsolatban.


Teher szállító is érdekel sőt lehet az lenne a befutó, vagy a személy szállítás jobb?


Köszönöm szépen előre is nektek a válaszokat, legyen szép napotok ! :)



2020. jan. 11. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Segítek, bár ezt az infót Te is megtaláltad volna:

[link]

Katt a linkre, nem írom ide ki, egy kicsit dolgozz Te is!

2020. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

előző vok: küldök még egy linket:

[link]

2020. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megfizetik a munkánkat. Mivel rengeteg cég van a fizetés nagyon eltérő. A szóbeszéd igaz, van ahol nettó bér 5-600 ezer vagy akár több is, de az ezzel a hivatással járó életmódot meg kell fizetni. Én személy szerint tehervonatozok, szerintem jobb mint a személy, mert nem hajszol a menetrend, nem kell kapkodni és ami a legfontosabb nincs utas.

Álmaid megvalósításához sok sikert és kitartást kívánok!

2020. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!