Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » JTN Paneles tapasztalatok?...

JTN Paneles tapasztalatok? Valakinek fizetett már? Ha igen, mennyi idő kellett hozzá?

Figyelt kérdés

2019. november közepén gyűlt össze 1000 pontom, amit beváltottam 7600 Ft-ra, amit PayPal-ra kértem. Meg is kaptam a pénzigénylésről szóló visszaigazoló e-mailt.

Az oldalukon az szerepel, hogy 45 napon belül kerül kifizetésre a megigényelt összeg. Letelt a 45 nap, pénz nem jött. Írtam már 2 e-mailt is nekik, de egyikre sem jött válasz.

Van rá esély, hogy megkapjam a pénzt?



2020. jan. 13. 16:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem megéri. Most évi 1-2 alkalommal 20-21 euró azért szerintem tök jó, szabadidőmben meg ráérek random kitöltögetni pár perces kérdőíveket néha. Megélni nem lehet belőle az fix, de jól jön ez a pénz is.
2021. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
Hát ja, csak annyit összeszedsz úgy is, hogy veszel egy koszos biciklit és lemosva eladod.
2021. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
2-3 év alatt jött össze 20 euró, ez megéri????? Levelezgetni hogy ugyan már fizessenek már ki. Azt is hónapok múlva átutalva. Neked biztos megéri. Ettől csak jobb oldalak vannak.
2021. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Levelezgetés nélkül is kiutalják, és egy éva altt simán összejön. A levelezgetés semmit nem ér, mert úgyis csak sablont küldenek vissza, aztán utalják amikor szeretnék, mondjuk úgy 2-3 hónap múlva. Nekem meg pont az a tapasztalatom, hogy más oldalak semmi értékelhetőt nem fizetnek, pár centet több órányi kérdőívezgetés után maximum. Nekem pont ez nem éri meg.
2021. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 PeippeR75 válasza:

Töröltem magam onnan, mert extrém hosszú a kifizetési idő és össze-vissza kamuznak.

Pontosan a 90. napon utaltak.

Elképesztő. Így hát nálam ez a csapat kuka!

2022. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Van egy eladó bicajom, ha érdekel
2022. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!