Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott már valaki a KLM-nél...

Dolgozott már valaki a KLM-nél a MADS iskolaszövetkezeten keresztül?

Figyelt kérdés
Refund adminisztrátor posztot szoktak hirdetni, erről lenne pár kérdésem :)

2020. jan. 13. 19:22
 1/1 anonim válasza:

Én csak a MADSről tudok beszélni, mint iskolaszövetkezetről. Sokat dolgoztam rajtuk keresztül, és most is így dolgozom.

Mikor a Burger Kingben dolgoztam, akkor adtak munkavédelmi cipőt, ha jól emlékszem ingyen. Emailekre gyorsan válaszolnak, szerintem ők a legkorrektebbek, mindig időben utalnak.

Most programozó munkát csinálok rajtuk keresztül. Ugyanúgy időben utalnak, nagyon folyékony volt kezdéskor a kommunikáció velük. Egyetemhez kell nekem szakmai gyakorlat (programozás), és a diákszövetkezetnek is ki kell tölteni szerződést. Egyből írták hogy kitöltik, meg ha kell még valami, akkor szóljak nyugodtan, nagyon segítőkészek voltak.

Negatívumnak annyit tudok mondani, hogy volt hogy egy szerződést késve küldtek el nekem, de mikor hívtam őket egyből tájékoztattak, hogy mi a helyzet.

2021. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!