Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnap megyek a telekomhoz...

Tsubaki126 kérdése:

Holnap megyek a telekomhoz állásinterjúra. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarják majd tőled, hogy dolgozz sokat, kevés pénzért.
2020. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, ezzel tisztában vagyok hogy kevés ott a pénz.. de sajnos nem igazán van más lehetősegem.. csak olvastam olyat hogy több részes az interjú és szeretnék minél felkészültebb lenni..
2020. jan. 14. 17:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen munkakörbe jelentkeztél?

mert pl. egy fejlesztőmérnöknek teljesen más jellegű lesz az interjú, mint egy értékesítőnek.

2020. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szirty ***** válasza:
82%
Annyit kell hazudnod és ígérned amennyihez van arcod. De minimum annyit amennyit ők.
2020. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Meghalgatod a sablonszöveget a versenyképes fizetésről, a fiatalos, dinamikus csapatmunkáról, fejlődési lehetőségről, a juttatásokról, multinacionális és modern munkakörnyezetről, stb. Te pedig válaszul lenyomod az elkötelezettségről, a felelősségről, önálló és csapatmunkára való képességedről és kitartásról meg egyéb kamu dolgokról szóló dumát.

Majd könnybelábadt szemmel utánadszólnak a végén, hogy majd értesítenek.

2020. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értékesítő pozicióba szeretnék jelentkezni.
2020. jan. 14. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, akkor csak azt fogják kérdezni, hogy szeretsz-e szórólapozni télen-nyáron becsöngetni mindenhova és lyukat beszélni az emberek hasába. Ha igen, akkor fel is vagy véve.


Miért leszel felelős ebben a pozícióban?

A területi értékesítők dinamikus, fiatalos csapatában egyéni vállalkozóként azért dolgozol majd, hogy a Telekom lakossági ügyfeleinek el se kelljen hagyniuk otthonuk kényelmét ahhoz, hogy megismerhessék a vállalat által biztosított digitális lehetőségeket, melyek még egyszerűbbé és teljesebbé tehetik életüket.


Mik lesznek konkrét feladataid?

Felkeresed az új és meglévő előfizetőket az otthonukban, akár előzetesen egyeztett időpontban, és ismerteted velük a számukra legizgalmasabb digitális szolgáltatásokat.Táblagép segítségével a helyszínen értékesíted a szolgáltatásokat és megkötöd a szerződéseket az ügyféllel.Telekomos kitelepüléseken veszel részt, hogy még több emberrel ismertesd meg a digiális világ lehetőségeit.

Milyen embert keresünk a csapatunkba?

Talán éppen téged, ha rendelkezel…


affinitással az értékesítés iránt, szívesen alakítanád ki saját ügyfélkörödet;nyitottsággal arra, hogy megismerd a legújabb digitális technológiákat, szolgáltatásokat és eszközöket;minimum középfokú végzettséggel;számítógépes felhasználói ismeretekkel;kiváló kommunikációs készséggel;teljesítmény-orientált, dinamikus, lelkes és ügyfélközpontú szemlélettel.

Mit adunk a munkádért cserébe?

Költségtérítéses rendszerben teljesítményhez kötött, átlag feletti jövedelmet.Dolgozói SIM kártyát, mellyel korlátlan hálózaton belüli beszélgetésre és 100 GB mobilinternet használatra van lehetőséged.• Hosszútávú, biztos munkát.Értékesítési versenyekben való részvételi lehetőséget, tárgynyereményekért, utazásért, extra jutalékért.Folyamatos fejlődési lehetőséget, melyet sales tréningekkel támogatunk.Lehetőséget a legmodernebb digitális és telekommunikációs eszközök használatára.Egy fiatal és lelkes csapatot, akikre mindig számíthatsz.

2020. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmire ne számíts, én azt éreztem hogy szimplán csak kíváncsiak voltak ki vagyok mi vagyok, hogy beírhassák, mivel töltötték a munkaidejüket. Nem most pattantam a..én sem.

Sablonszövegek... Fejlődhetnének már a cégek e téren.

2020. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyi a fizu?
2020. jan. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Két év felfüggesztve
2020. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!