Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet huszonévesen 300...

Hogyan lehet huszonévesen 300 ezer forintot keresni?

Figyelt kérdés

Angolul kb. középszinten tudok, de az utóbbi hónapokban rendszeresen kerestem információkat angolul, tehát nem teljesen passzív.

Programozni tanultam, rengeteg időm, energiám ment el, sulikra eddig 1 millió forint, de úgy néz ki, ez nem fog összejönni.

Lány vagyok, de műszaki érzékem van.


A kulimunkákat nem bírom, tehát ausztriai mosogatás nem játszik.

Villanyszerelés mondjuk már inkább, ha nagyon ilyenben van a jövő.


Mit tegyek?


2020. jan. 16. 16:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
48%

Villanyszerelo jol keres foleg ha maszekol is.


Programozo tesom pesten dolgozik 550e fellett keres

2020. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
22%
Ennyit lassan gyári betanított munkával is meg lehet keresni. Ha programozás nem játszik, akkor próbálj telefono ügyfélszolgálatokon érdeklődni. De ahhoz jó angol kell, és nem árt, ha van még egy idegen nyelv.
2020. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Nem bírom a semmi agyat nem kívánó kulimunkát és nem szeretném, hogy a fő munkám kommunikáció legyen.


Az a gondom a szerelői munkákkal, hogy gondolom azt is évekbe kerül normálisan megtanulni, munka mellett meg hát...

2020. jan. 16. 16:42
 4/35 anonim ***** válasza:
46%

"Programozni tanultam, rengeteg időm, energiám ment el, sulikra eddig 1 millió forint, de úgy néz ki, ez nem fog összejönni"


Miért nem?

2020. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
41%
Pultos.
2020. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Mert ott aztán nem kell beszélni emberekkel, plusz stabil karrier is.
2020. jan. 16. 17:45
 7/35 anonim ***** válasza:
62%

Amíg nem tanulsz egy kis alázatot, nem igazán lesz pénzed.

Én kimentem "agyatlan kulimunkát" végezni külföldre, máris lett pénzem, és nyelvtudásom.

Más meg itthon tanul valami piacképes szakmát, és nem adja fel pár kudarc után.

Kinek hogy, de a siránkozásból tuti nem lesz semmit.

Ja és egy jó tanács: 20-on évesen még nem igényeknek kell lenni, hanem energiának.

2020. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
68%
Dolgozz kaszinóban :)
2020. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy mindezt úgy írod, hogy rólam semmit se tudsz, habem általánosítasz.


Nekem a legfontosabb, hogy elviselhető munkám legyen, utána jön a pénz. Monotónia kizárva, emberekkel foglalkozás kizárva.


Ebben a kérdésben is pont arról érdeklődöm, hogy mit tanulhatnék.

Addig majd elmegyek jó esetben irodai adminisztrátornak, de lehet, hogy bolt / áruház marad.


A külfölddel az a gond, hogy ott csak pébzt keresnék jól, de az nem a legfontosabb.


Leírhatnám, mennyit tanultam a programozást és előtte is hogy küzdöttem, de úgyse hinnéd el.

2020. jan. 16. 18:28
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Hat simán. 1-2 nyelv felsőfokú ismeretével és piacképes tudással (megtámogatva egy diplomával mondjuk) Pesten minden gond nélkül el lehet érni.


Én most vagyok 30 éves, 500 nettó + cafeteria. De úgy emlékszem, hogy húszas éveim vége felé már bőven 300 fölött kerestem. Olyan 26 éves koromtól.

2020. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!