Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondtok olyan appot, ahol a...

Mondtok olyan appot, ahol a kiadásaim bevételeim egyedileg elnevezhetem és megjegyzést írhatok a kiadásokhoz?

Figyelt kérdés
A lakás rezsi ügyeit akarom átláthatóvá tenni.

2020. jan. 21. 06:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
Hát nekem nagyon nehezen kezelhető lett az Excel fél év után. :/
2020. jan. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%

#11: de miért?

Mi nem rég kezdtük (év elején) és excelben.

Ha csak a sorokra nézek elég átláthatatlan már most, de az összesített lapon szépen látszik mennyit költöttünk élelmiszerre vagy rezsire stb

Felírjuk dátumot, összeget, kategóriát, honnan hova ment a pénz.


Oké, nincs még sok tapasztalatunk, csak most így látom.

2020. jan. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Koin
2020. jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
25%

"Füzet nem túl korszerü. Kvantum számításokat is kockás füzetben számítanál? Mert kilehet de én mindenesetre nem abban számolnám ki."


Nem korszerű, de nem is túlbonyolított, hanem átlátható és praktikus.


kvantumszámítás =/= bevételek és kiadások leírása

2020. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hát a kockás füzet az biztosan nem átlátható. Nagymamám még abban írta, és tök jó, hogy ha nagyon elmélyedek benne megtudom mennyi volt egy pohár tejföl 1987-ben,de bonyolultabb kimutatást igen nehéz lenne belőle kihámozni.


Például hogy tudod megmondani egyszerűen bármelyik pillanatban, hogy adott hónapban mennyi ment élelmiszerre?

2020. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Más színnel jelölöd. Tudom, Excelben gyorsabb, de ahhoz sokan nem értenek.
2020. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

YNAB nagyon jó, de tény, hogy alaposan megdrágult. Kicsit fura az anyagiak rendbetételét úgy kezdeni, hogy kifizetünk 25e Ft-ot egy évre. :D


Amúgy csillió app van a play/app storeban, szerintem próbálgasd őket te is, te tudod mire akarod használni. Én a TimelyBills nevűt használom, arra amire nekem kell egészen jó, és sokat tud az ingyenes változat is, de én inkább a számlák befizetését próbálom számontartani vele.

2020. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#16: ez még oké, de utána örökké össze adogatod?



Igazából amúgy én még arra se jöttem rá miért jó írni, de elkezdtük.

2020. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Felkapott téma lett. Pedig csak egy appot kerestem. Annakideén egy lapra írtuk az éves dolgokat de csak a gondot hozta. Sem Excel sem kockásfüzetet nem akarok használni. Appba akarom vezetni nem véletlen döntöttem így.
2020. jan. 22. 06:15
 20/22 anonim ***** válasza:

Windows? iOS? macOS? Android?

Milyen rendszerű appra gondoltál??

Beírod a keresőbe és azonnal kapsz tucatnyi ötletet, nem úgy mint itt. Az esetek 80%-ában keresőt használva gyorsabban és kényelmesebben kapsz választ, mint itt írkálva.


Androidon a "My Finance"-t használom. Van fizetős része az ingyenes is egész jól használható. Elegáns és jól használható.

2020. jan. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!