Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondtok olyan appot, ahol a...

Mondtok olyan appot, ahol a kiadásaim bevételeim egyedileg elnevezhetem és megjegyzést írhatok a kiadásokhoz?

Figyelt kérdés
A lakás rezsi ügyeit akarom átláthatóvá tenni.

2020. jan. 21. 06:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

...de amúgy nemsokára elérhetőek lesznek az újabb appok, újabb funkciók.

Minden banknál kötelező lesz nyílt API-t kialakítani AISP szolgáltatóknak. Innentől kezdve már írkálnod sem kell a kiadásokat, mert automatikusan bekerülhetnek a költéseid az alkalmazásba.


A Revolut saját szolgáltatásában egyébként elég jól működik az automatikus kategorizálás és az erre épülő statisztika.

2020. jan. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#21 elvileg már kötelező csak szerencsére az MNB még nem büntet, mert az azonnali fizetés fejlesztése az elsődleges prioritás. Így van ahol már megy, van bank ahol ebben is elmaradás van.


De én költség vezetésre alkalmatlannak látom amíg a boltokkal együttműködve nem találnak erre megoldást: egyrészt nem mindent fizetek kártyával, másrészt "dijnet" szöveg alapján úgyse tudja, hogy gáz, víz, kuka, villany vagy telefon számla volt. Egy Tesco vásárlás esetén honnan tudja, hogy hűtőt/mosógépet vettem, chipset(junk food), tejet (normal élelmiszer) vagy zöldség-gyümölcs kategória. De leginkább vegyesen és nem tudná szét szedni.


Az lenne a jó, ha a programok a számla tételes adataihoz is hozzáférnének. Ok, mondjuk van nem kevés adatvédelmi aggálya az biztos.

2020. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!