Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek mennyi a nettó fizetése...

Kinek mennyi a nettó fizetése jelenleg?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 06:02
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
59%
275 ezer + 30 ezer cafeteria és omega+ sportkártya
2020. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
24%
0 forint, nincs munkaviszonyom, vállalkozó vagyok
2020. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
66%
90k hiszen még csak duális gyakornok vagyok. :)
2020. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
61%
150k mint válasz hasznos, 630k nem. 90k gyakornoki fizetés kevésbé hasznos, mint a 350k. Mi az istent lehet ezeken lepontozni?
2020. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
77%
Te új vagy itt #14?
2020. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
51%
Valakinek nem tetszik, hogy mas 180 ezer felett keres, esetleg meg a ceg ahol zommel irodai munka folyik, latja a szukseget, hogy ne mindenki derekpanaszok miatt mondjon fel, es ezert cafeterian felul tamogatja a korlatlan sportolasi lehetoseget is. :D Ja azt elfelejtettem irni, hogy cafeterian es sportkartyan felul biztositja a munkaado a korlatlan maganorvosi ellatast is. (Medicover)
2020. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
47%

Én azt nem értem, hogyan lehet ezekben a válaszokban bármit lepontozni, akár sokat, akár keveset írt az illető...


Meg azt, hogyan kereshet a legtöbb válaszoló ilyen jól.


Ha ekkora hányad ilyen jól keres, akkor miről beszélnek, mi a gond az országban?


Nomeg ha én ilyen jól keresnék, akkor ezekben a percekben elsősorban egy jó pszichológusnál ülnék. Addig keresgélnék, amíg nem találok egy jót.

Ha nem, akkor a kondiban lennék, ha nem ott, akkor az uszodában, ha nem ott, akkor fotóznék (nyilván állványról) vagy fotót szerkesztenék, ha nem azt, akkor a pszichológus segítségével már rendbe jöttem (igen, tudom, hogy nem elegendő ő, ketten kellünk) és párom van.

Ha mégis itt lógnék nettó 250 000 Ft vagy afeletti jövedelemmel, akkor se olyan kérdésekre válaszolnék, ahol egymásnak ugranak az emberek, hanem az engem érdeklő "tematikus" kategóriákban adnék tanácsokat(pl tudomány, ilyen szintűekre gondolok).

2020. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
27%
En vagyok a 275 ezres valaszolo. Nincs sajat ingatlanom, alberletben elek, ami rezsivel egyutt havi 140 ezer forint (Budapest), ez meg relative olcsonak szamit. Van egy kutyam, aminek az orvosi es kaja koltsege egy honapban minimum 20 ezer forint. A taplalkozasomra elegge odafigyelek, ezert nem veszem meg peldaul az olyan olcso termekeket, amik tobb tartositoszert tartalmaznak, mint tapanyagot. Inkabb sutok kokuszzsirral mint etolajjal, stb stb. Egy honapban a kajapenzem kb 50 ezerre jön ki. Azert egy honapban szeretek legalabb 2x elmenni moziba, meg koncertre, tarsasagi eletet elni. Igy kb felreteve marad 50 max 60 ezer forintom, amibol csak nagyon lassacskan fog lakasra gyulni a penz. Ezeket szamolva azert nem olyan magas az en fizetesem se. Termeszetesen a kaja igenyeimbol leadhatnek, de az egeszsegemet fontosabbnak tartom, mint a felretett keretosszegemet.
2020. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
17%
Es meg igy sem engedhetek meg magamnak annyi szorakozast vagy utazast, mint nyugat europai tarsaink. Szoval ehhez hasonlitva, igen, a magyar berek egy elvezheto nyugati szinvonalhoz kepest alacsonyak. Megelhetesbeli kulonbseg szerintem 400 ezres netto fizu felett erzekelheto csak. Illetve nincs kocsim, ha az lenne, az 50 ezretvse tudnam profitnak elszamolni ho vegen.
2020. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
54%

Én sajátban vagyok, de így is mióta dolgozom, csak pár hónapig bírtam 30-50 ezer között félretenni - megsúgom: már rég el is ment az az összeg és még több is.

Csak ábrándozom arról, hogy annyit keressek, amennyibe pl egy kutyus beleférne.

Moziba kétévente egyszer jutok el, bár más, társas programok akadnak, amik ugyanígy pénzt visznek el, de azok se havi 2-3-as nagyságrendben (mondjuk én zárkózott vagyok, nekem ez sok is lenne, mert mellette a kettesben talik, a család, a munka, a sulik...).



Nagyon nem rossz fizu az a 275 ezer Ft.



Jó, mondjuk az albérlet tényleg sokat visz el, én 275 ezerből úgy is félre tudnék tenni 60-70 ezret, hogy nagyon kényelmesen élnék.

2020. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!