Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek mennyi a nettó fizetése...

Kinek mennyi a nettó fizetése jelenleg?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 06:02
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
38%
Igazad van, csak ha azt nezed a 275 ezres fizu meg pont az amivel igazabol nehezen tudod elorelenditeni az eletedet, gondolok itt tovabbra is a lakasvasarlasrs peldaul. Tehat a 275 ezer optimalis a lavirozasra meg elheto elet elesre, de elorelepeshez keves. Es ezt ugy mondom hogy 25 eves vagyok es zavar hogy albira kell sajnos ennyi osszeget koltenem. De massal peldaul nem birnek mar lakni egy szobaban, ugyhogy ez barki mas számára mashogy beoszthato ber.
2020. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
69%

Én se bírnék már mással lakni (ezért SINCS lakótársam, meg másért sem).

Egy fiatal akkor is saját lakást szeretne, ha normális albérletárak lennének?

2020. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
54%
Én mindenképpen saját lakást szeretnék még ha többet is kellene fizetnem érte mint albérletért, minek tömjem másnak a zsebét, minek gazdagítsak mást ha lehet saját tulajdonom is?
2020. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
52%
En azert nem tomom inkabb mas zsebet, mert nem fogok kifizetni 40 milliot egy lepukkant 50 negyzetmeres, dohos, szoci lakasert. Inkabb fizetek 140 ezret egyelore es kivarom a megfelelo piaci helyzetet.
2020. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
69%
Azert tomom * bocsi elirtam
2020. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
52%
Illetve ha beut itthon a valsag nem is biztos hogy itthon maradnek. Jobb mobilisnak lenni az elejen.
2020. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
51%
Én is várok jelenleg háthat megindul vmi csökkenés, szülöknél lakom,viszont külföldöt nem tudom elképzelni max ha élet halál múlna rajta
2020. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
81%

"Én mindenképpen saját lakást szeretnék még ha többet is kellene fizetnem érte mint albérletért, minek tömjem másnak a zsebét, minek gazdagítsak mást ha lehet saját tulajdonom is?"


Miért vennél buszbérletet, ha évtizedekre eladósodva vehetnél az árán egy luxusautót is?

2020. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
52%
@17 Én válaszoltam a jól lepontozott 630k-t. Addig gondolod jónak a 250-et, amíg nem keresel annyit, illetve amíg a környezeted kevesebbet keres. Budapesten kimondottan kevés pénz. Egy legolcsóbb munkahely környéki menza, ahova nem a dögkútról szerzik az ételt legalább 1500Ft mostanra Budapesten és egyedülállóként vagy gyermektelenként folyton főzögetni nem olyasmi, amit felelősebb állásban dolgozóként (értsd: simán becsúszik 16 órás munkanap, mert van olyan meló, amit nem tudsz holnap megcsinálni) reális lenne minden nap intézni (plusz egy bizonyos bérsáv elérése után elég felesleges is, mert egyszerűen többet ér a szabadidőd. Ugyanez igaz a szolgáltatásokra. Lehet sznobozni azért, mert nem megyek Biohairbe hajat vágatni vagy hogy nem veszek a legolcsóbb helyeken ruhát (amúgy az utóbbinál tényleg csak annyira kell gondolni, hogy magamról leszakadó 500Ft-os fehér pólókat már nem veszek fel), de tárgyalásokon meg konferenciákon számít a megjelenés is, szóval részben elvárás. Az itt látható fizuk közül egyik sem jelent gazdagságot, még az 1.3 milliós sem. Aki ennyit keres, az hazavisz évi 15 millió forintot, egy teljes karrier alatt a legnagyobb jóindulattal és késői nyugdíjjal is mai forintértéken 750 millió forintot. Egy nagyobb ház Budán, két középkategóriás használtautó, meg egy-egy lakás a gyerekeknek (semmi extra, 50m² a belvárosban) plusz évi egy családi nyaralás, aztán viszlát, maradt annyi, hogy nyugdíj alatt se essen vissza az életszínvonala. Akik tényleg gazdagok, azok messze nem ilyen pénzeket keresnek. Tessék belegondolni, világgazdasági szinten havi 4000 euró egy jobb szaki fizetése egy drágább, de nem ultradrága országban (Izlandon pl semmire nem elég ennyi pénz egy hónapban), ezekből nem veszel tengerre néző házar a francia riviérán vagy költözöl idős korodra Luganóba.
2020. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
24%
252 és menten felrobbanok, napok óta aludni sem tudok, mert most egyszerűen nincs keret! És állítólag nem tudnak téríteni. 🤯😡
2020. jan. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!