Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok irányt mutatni...

Johnny79 kérdése:

Tudnátok irányt mutatni otthon végezhető munkára?

Figyelt kérdés
Én egy 40 éves izomsorvadással született férfi vagyok és anyukám eljönne velem GYOD-ra ha lenne itthon végezhető munka, ami kb 50-60 ezer ft-ot hozna. Értékesítés MLM kizárva. Pl jó lenne ruhaválogatás, csomagolás stb... Google-ban nem találtunk. Ha összejönne, ott tudná hagyni a munkahelyét, hogy többet lehessen itthon velem. Előre is köszönöm!

2020. jan. 23. 07:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Évtizedek óta négy fal között élek magatehetetlenül és szinte egyedül, mert anyum dolgozni jár és az ő jövedelméből (ami nem sok) és az én 65 ezremből élünk. Reméltem segítséget de nincs"


Ez mondjuk nem egészen így van... Előtted az internet, ma már nagyon jól lehet tanulni internetről is, mondok is mindjárt 2 dolgot, amit simán meg lehet tanulni internetről: angol és marketing. Ráadásul, ha ezeket MAGAS SZINTEN megtanulod, akkor otthonról végezhetsz fordítást, marketingezést - nem kell eljárni sehová.


Ezenkívül gondolom, anyukád azért kb. nettó 150 ezret megkeres, Neked van 65 ezer ft - ez 2 emberre 215 ezer ft, - nem sok, de vidéken simán meg lehet belőle élni.


Én 31 év munkaviszony után lerokkantam, betettek egy olyan kategóriába, hogy havi 47 ezret kapok - ennyi a lakásrezsi. Budapest, főváros, ahol nem terem meg a kertben semmi :-(

Inkább használd ki azt az időt, amíg otthon vagy és tanuld az angolt: beírod a keresőbe, hogy online angol és máris kidob egy csomó lehetőséget - van köztük ingyenes is, szép számmal.

2020. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
11 nagyrészt én is anyákkal élő de 4 fal között élő mozgi vagyok (udvarra ki tudok menni, jó időbe elvisznek kirándulni) a lényeg azért az angol sem két perc én beelevágtam A1 ET KÉT év alatt csináltam meg 1 online angol oldalon, azt akarom irni, hogy ehhez is kinrk milyen agya van ,, úgy halad. Bár én legalább csinálom és belevágtam!
2022. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ja igen 38 éves vagyok
2022. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!