Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ugye nincs olyan a munkahelyek...

Ugye nincs olyan a munkahelyeken hogy kötelező valami cégtől ebédet rendelni? Sose voltam nagy ebédlős a suli alatt sem így pénzt se költenék rá hogy kedvem sem lenne hozzá. Csak ilyen miatt nem lenne jó egyből negatívan kezdeni az új helyen.

Figyelt kérdés
Én ezt mindig megoldottam magamnak és ezután is így terveznék.
2020. jan. 23. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nincs.
2020. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TappancsMancs ***** válasza:
88%
Teljesen változó, hogy ki hogyan és mit étkezik a munkahelyen. Van aki rendel, van aki visz főtt ételt, van aki szendvicset visz és vacsorára eszik főtt ételt, van aki mindenféle csodadiétán van.... De az első három a leggyakoribb.
2020. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor emiatt nem kell aggódnom. :D
2020. jan. 23. 17:55
 4/11 TappancsMancs ***** válasza:
41%
Ááá! Ugyan már. Látnád én miket eszem munkahelyen :)
2020. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Balázska Bt.-nél tuti van ilyen szabály is.
2020. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Én csak nézek mennyi pénzt el tudnak verni kollégák rendeléssel, étterembe kijárással. Természetesen ez nem kötelező!
2020. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Állami helyről van amúgy szó szóval nem valami haver vállalkozásáról vidéken.

Csak még nem tudni mire számítsak. Bár én egyetem alatt is igaz messziről jártam be de nekem elég volt a hazaút előtt bemenni a mekibe.

Itt meg legalább lesz haszna a szép kártyának. Mert nem vagyok üdülős típus így sok mindenre nem tudnám használni.

2020. jan. 23. 19:21
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Szép kártya strandra is jó. Vagy állatkertbe is abból megyünk.
2020. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk az igaz.


Van amúgy olyan ismerősöm aki ilyen wellness meg szálloda függő.


Azt amúgy tudja valaki hogy a közigazgatásos 200 ezer bruttó szép kártya az nettóban hogy jön ki?

Valamint hogy ez a ruhás pénz mindenhol megvan? Mondjuk nem mintha sok pénz lenne de több mint a semmi.

2020. jan. 24. 01:57
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Az nettó 150 körül, tehát havi 12500 nagyjából (Épp ennyi a vendéglátás zseb havi maximuma kedvezményes adózás esetén)
2020. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!