Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Influencer szeertnék lenni,...

Influencer szeertnék lenni, hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves vagyok, már 12 munkahelyem volt, de vagy nembírtam és hazajöttem pihenni, vagy amit én szerettem onnan csúnyán kirúgtak, másik helyen a kollégák fogtak ki, hogy mindíg ők dolgoznak helyettem, elegük van, felmondtam, nézem az állásokat 100000 milliárd van, de ebből egy sem nekem való. Kevés dologhoz értek, de instán van 2423 követőm és gondoltam elkezdenék influencerkedni, utána majd lesz valahogy.Kérlek ne trollkodjatok, így is nehéz helyzetben vagyok. Szóval segítsetek, csak hozzáértők esetleg leendő kollégák válaszát várom. Köszi.

2020. jan. 24. 00:03
1 2 3
 1/30 meszike91 ***** válasza:
89%

Százezres követőtábor mellett kéne fosnod a szponzorációkat hogy meg tudj ebből élni.


Amúgy próbál meg értelmes tartalmat gyártani. Erre mondjuk nem az insta a legjobb platform.

2020. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Minden bulin ott vagyok, jól tudok beszélni, meggyőző vagyok, igényes vagyok, bírom apiát, romantikus vagyok, de vállalkozó szellem, nem szeretem ha parancsolnak,énk én szeretek irányítani. Ha avalmi elromlik szerelőt hívok nem vagyok za a megszerelem típus, hsizen nme is értek hozzá.Szeretem a kényelmet, a luxust, a csillogást.
2020. jan. 24. 00:07
 3/30 A kérdező kommentje:
1 köszönöm szépen ;)
2020. jan. 24. 00:08
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azon gondolkodj el, hogy mivel tudnál kitűnni, mert ez a leírás alapján nem vagy valami nagy szám, sok ezer emberre leírását tetted közzé.


"Kérlek ne trollkodjatok, így is nehéz helyzetben vagyok."


Hát kérni lehet, de ez nem az Kívánság kosár.

2020. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Jó nyilván próbálok átlagosan viselkedni most itt, de megfogadom a tanácsodat, köszönöm a válaszod neked is kedves 2. :)
2020. jan. 24. 00:36
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
Gazdag férfiban gondolkodni reálisabb.
2020. jan. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Jogos, csakhogy fiú vagyok és Hetero! :D
2020. jan. 24. 00:45
 8/30 A kérdező kommentje:
Gazdag csajtol meg nem várhatók el h eltartson illik nekem is melózni ;)
2020. jan. 24. 00:46
 9/30 A kérdező kommentje:
Vagyis azon vagyok :)
2020. jan. 24. 00:46
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
"Jogos, csakhogy fiú vagyok és Hetero! :D"---akkor ideje váltanod, úgy is nagy gyakorlatod van már benne, sok sikert a párkereséshez :)
2020. jan. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!