Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy jo fogorvos akinek kulfold...

Egy jo fogorvos akinek kulfoldi paciensei is vannak, maganpraxissal havonta korulbelol hany ezer forintot keres netto? Tehat adok stb leszamolva.

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Magánfogorvost én még nem láttam számlát adni, úgyhogy a bruttó és a nettó között nagy különbség nem lehet. Egyébként nyilván attól függ, hogy mekkora praxisa van, szerintem egy menő fogorvosnak több millió is meglehet havonta.
2011. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pár milla, de az a bevétel, nem a nyereség. És itt nem az adózásra gondolok. Nyilván a helyet is fent kell tartani, alapanyagot kell vásárolni, fizetni kell a titkárnőt stb. De sztem milla mettó fölött is lehet keresni ezzel együtt is.
2011. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!