Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jártatok már úgy, hogy a...

Jártatok már úgy, hogy a várva-várt munkahely akkor hívott volna állásinterjúra, mikor már elhelyezkedtetek egy másik helyen?

Figyelt kérdés
Próbaidő alatt hogy lehet megoldani,hogy eljuss állásinterjúra? Nyilván nem mondanék fel addig,amíg nem 100 %-ig biztos a preferált hely.

2020. jan. 28. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen. Aznapra szabadnapot vettem ki, más elfoglaltság miatt, délután interjúztam.

Másnap pozitív elbírálással hívtak.

2020. jan. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben én szabit vettem ki, erre lemondták az interjút egyéb elfoglaltságra hivatkozva, majd kérték másnap menjek, sikerült elintéznem a szabit, erre megint lemondták, a következő 2 héttel későbbre beszéltük meg.


Odamentem vártam 4,5 órát az ürgére, mire a titkárnő benyögte, hogy ma mégsem jön az úriember, 2 nappal később meg írtak egy emailt, hogy nem engem választottak.


Ezen röpke 2 nap alatt meg kirúgtak, nem érezték, hogy elhivatott lennék...


2 évig nem tudtam utána elhelyezkedni, 2008-as válság!

2020. jan. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
@12: már bocsi, de ha egymás után kétszer is átvertek, miért gondoltad, hogy harmadszorra nem fognak?
2020. jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen. Volt ilyen

Beadtam a jelentkezést egy áruházba (metro) ahol az iskolai gyakorlatot is töltöttem két évet.

Meg lett a bizonyítvány rögtön be is adtam a jelentkezést. Plusz még akkor bővítették az áruházat úgyhogy egyébként is volt felvétel, nem csak a szokásos (nyugdíjba ment vagy leszámolt valaki okán).

Na a lényeg. Másfél év múlva hívtak fel hogy ott van elöttük az önéletrajzom és jó lenne ha be tudnék menni egy elbeszélgetésre. Közbe már fel vettek egy másik munka helyre. Pont akkor reggel végeztem mikor csörgött a telefon. Finoman elküldtem a hölgyikét a fa*szba. Mondtam neki hogy már nem aktuális és hogy Én közbe munka nélkülin is voltam mert nem vettek fel suli után de volt olyan osztálytársam akit azonnal fel vettek. Utána még könyörgött egy kicsit a nőci, de mondtam neki hogy esélytelen hogy be menjek. Ha akkor rögtön fel vesznek akkor azonnal mentem volna mert nagyon jó volt ott dolgozni. De így hogy felőlük másfél év alatt éhen is halhattam volna ....

A cég amelyiknél dolgoztam mikor hívtak még mindig itt vagyok. És ennek már 16 éve. Nem bántam meg hogy nem mentem vissza a tetves metrohoz

2021. aug. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!