Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatt átkérethetem...

Próbaidő alatt átkérethetem magam a cégen belül egy másik üzletbe?

Figyelt kérdés
Kereskedelmi cégnél dolgozom és a jelenlegi üzletben, ahol vagyok sajnos nem túl jó a közösség. Viszont szeretném magam átkéretni magam, egy másik boltba cégen belül. Próbaidő alatt ezért kirúghatnak? Valamint, inkább várjam meg a próbaidő végét és amikor rákérdeznek, hogy maradni szeretnék-e vagy sem, akkor előállhatok ezzel a kérdéssel?

2020. jan. 7. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbaidő alatt mindkét fél indoklás nélkül azonnali hatállyal felmondhat. Ha nagyon gáz a helyzet, vagyis ha a társaság miatt amúgy is elmennél, akkor szólj a felettesednek. Ha nem olyan gáz akkor én kivárnám a próbaidő végét.


Persze nagyon függ attól is, hogy milyen a főnököd.

2020. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármit kérhetsz próbaidő alatt, 3 lehetséges kimenetele lesz a dolognak:

- megkapok amit kérsz

- nem kapod meg amit kérsz

- kirúgnak

2020. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérheted, át fogják gondolni. Viszont ne a szóban forgó problémával indokold, mert az úgy jön le nekik, mintha te nem tudnál alkalmazkodni, ami általában nem így van, mert szeretik asztatni az újakat.

Próbáld meg.

2020. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is átkértem magam és pont volt ott 1 hely, de nálunk jó arcok a vezetők.
2020. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!