Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki 2010 és 2012 között...

Ha valaki 2010 és 2012 között dolgozott (tehát 2 évig), de megszűnt a munkahelye, és munkanélküli lett, milyen segélyre lehetett akkortájt jogosult, ha 2010 előtt többször volt munkanélküli?

Figyelt kérdés

tehát a 3 éves munkaviszonya nem volt egybefüggően meg, amikor munkanélküli lett 2012-ben.


előtte is dolgozott (2010 előtt), de volt munkanélküli is.


egy ilyen ember mit kaphatott segélyként az államtól, és hány hónapig? mi a segély pontos neve, összege?



vegyétek figyelembe, hogy a kérdés a közelmúltra vonatkozik, nem jelenre.


köszi.



2020. jan. 29. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
A 10 évvel ezelőtt nem közelmúlt. Ez meg úgy hangzik, mint egy házi feladat. Keresd meg a jogszabályt.
2020. jan. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mert az régmúlt? nem 10, hanem 8 év, és annál közelebbi időpontra kérdeztem rá, 2012-2013-tól lett munkanélküli, nem 10 éve, kis matek, a rosszindulatodtól ezt benézted.


ez egy kérdezős site, ha semmi értelmeset nem tudsz mondani, minek írtál?


nem házi feladatos volt, mindenki azt vetít bele, amit akar, te nyilván egy ilyen hosztilis szempontot.


teljesen normálisan írtam, h. nehogy vki. összekeverje a támogatásokat, mert lehet, h. azóta változtak.

2020. jan. 29. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

szerintem semmire.

álláskeresési járadék 1 hónap ahhoz kell 1 év

a segélyhez még évente kell 1 hónap munka.

2020. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!